Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért én betegszem meg töbször...

Miért én betegszem meg töbször ha én egészségesen élek, de az osztálytársaim kevesebbszer betegek de ők nem élnek egészségesen?

Figyelt kérdés

súlyom jó, minden nap eszek gyümölcsöt, zöldséget meg vizet és cukor nélküli teát iszok, nem eszek sok cukrot, heti 4 órát mozgok(tudom egy kicsit kevés), nem eszek zsíros(transzsír), kalóriadús ételeket,


az osztálytársaim:vagy kövérek vagy nagyon vékonyak, keveset mozognak, sok cukrot(energiaital, sütik)esznek, néha esznek gyümölcsöt,zöldséget folyadéknak kólát, cukros teát, energiaital és szörpöt isznak


2013. dec. 10. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
xar az immunrendszered
2013. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is így vagyok. Egészségesen élek, vitamint szedek stb., mégis mindig én betegszek meg a leghamarabb. :) Végre van egy sorstársam.
2013. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor nekik meg erős az immunrendszerük? én úgy tudtam hogy a vitaminok és az ásványi anyagok erősítik az immunrendszert a sok cukor meg gyengíti
2013. dec. 10. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
A probléma, hogy túlságosan egészségesen élsz!:) A szervezeted ehhez szokott hozzá, ezzel gyengítve a természetes védekezést, immunrendszert. Apró dolog is elég ahhoz, hogy megbetegedj. Ne akarj annyira egészségesen élni! Ellustul az immunrendszer.
2013. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!