Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 16 éves ázsiai (japán) fiú...

16 éves ázsiai (japán) fiú vagyok. Az iskolában Biológia órán amikor tanúltuk a Nagyrasszokat (Fehér Európai, Fekete Afrikai, Sárga Ázsiai, Barna Indiai/arab stb. ) Végig mindenki engem, meg az egyetlen barna/fekete (cigány) srácot bámulta. (? )

Figyelt kérdés
Én vagyok fura, amiért akkor hangosan felröhögtem? X"D

2017. júl. 30. 10:13
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
???? Nem kamu kérdés. És fehér nem vagyok. Fekete nem vagyok. Barna kicsit vagyok, de nem annyira mint egy cigány pl. Rézbőrű sem vagyok. Marad a sárga.
2017. júl. 30. 12:57
 12/35 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló kérlek ne legyél rasszista!
2017. júl. 30. 12:59
 13/35 anonim ***** válasza:
80%

"Nem vettem észre hogy az európai fehér lányoknak bejönnének a sárga srácok :("


Pedig de, nem egy ismerősöm van, aki a fél karját odaadná, ha japán barátja lehetne. Fiatal vagy még, majd változik a helyzet. :)

2017. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
83%

Én félig japán vagyok, nem mondom hogy sárga vagyok, talán sárgásbarna, inkább világos alapból, de most nyáron lebarnultam. Ami Japánban abszolút nem divatos, de itt meg az.

Egy csomó japánrajongó van, itt ha rákeresel hogy japán, több tucat lány akar ázsiai pasit. Gondolom nem tudják, hogy szólítsanak meg.

2017. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy fura, szerintem 100 hogy én is így reagáltam volna:o

"Tuti kamu kérdés. Egy japán nem vallja magát sárgának. Nem is az." - Ahjj.Ez most olyan,mintha te nem vallanád magad magyarnak/annak ami vagy. Attól mert te így gondolod,még nem fake a kérdés:D

Ui: Az én környezetemben megoszlik az emberek véleménye az Ázsiaiakról.Sajnos néhányan rasszisták,de mindig kioktatom őket:D Viszont rengeteg olyan lányt ismerek,aki imádja az Ázsiai fiúkat ~Köztük én is:D~ szóval emiatt ne aggódj. :)

2017. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
34%

"Ahjj.Ez most olyan,mintha te nem vallanád magad magyarnak/annak ami vagy."

Nem vallom magam magyarnak. Csak félig vagyok az. A japán akkor sem sárga. Kikérem magamnak. Egyik szülőm japán-koreai keverék. Ő sem sárga. Más színe van, mint a kínainak.

2017. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
83%
Ertem,ahogy gondolod. Viszont ha a kerdezo azt mondja,hogy o igenis sarga,akkor fogadjuk el.^^ Ha viszont te nem vagy sarga,azt is megertem. Nem szerettelek volna megserteni,elnezest:c
2017. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Em. De. Sokat voltam Japánban a nagyszüleimnél. Minden keletázsiai sárga. A Dél Koreaiak is.
2017. aug. 1. 20:31
 19/35 A kérdező kommentje:
Talán nem teljesen sárga a bőrünk utolsó előtti válaszoló. De sötétebb sokkal mint a Magyarországon, vagy bárhol máshol Európában élő fehér európaiaknak. Egyébként szerintem ne veszekedjünk utolsó előtti válaszoló! Mi húzottszeműek tartsunk össze! Különben a sok fehér között itt Európában elég nehéz dolgunk lesz.
2017. aug. 1. 20:45
 20/35 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy japán vigyáz a bőrére, akkor az világos. Nem olyan sárgás, mint a kínainak, meg talán nem olyan rózsaszínes, mint egy európainak.

Én vagyok a 0ra lepontozott féljapán, nekem télen világos a bőröm, nyáron viszont sárgásabb árnyalattal barnul. Attól még nem vagyok sárga, de a sárga gyűjtőnév is az ázsiaiakra, mindegy milyen színű valaki.

2017. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!