Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 16 éves ázsiai (japán) fiú...

16 éves ázsiai (japán) fiú vagyok. Az iskolában Biológia órán amikor tanúltuk a Nagyrasszokat (Fehér Európai, Fekete Afrikai, Sárga Ázsiai, Barna Indiai/arab stb. ) Végig mindenki engem, meg az egyetlen barna/fekete (cigány) srácot bámulta. (? )

Figyelt kérdés
Én vagyok fura, amiért akkor hangosan felröhögtem? X"D

2017. júl. 30. 10:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek többsége nem rasszista, hanem idióta, aki eltér az átlagostól azonnal gúnyolják, belékötnek, hogy a saját lelki nyomorukat kompenzálják. Engem a vörös hajam és fehér bőröm miatt többet csúfoltak az általános 8 éve alatt, mit az odajáró romagyerekeket együttvéve. Voltam én már ír, viking, pumukli, vörösróka, stb.
2017. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
De nagyon sok embernek van szőke haja és kék szeme utolsó! A lány csak viccnek szánta :). Nekem két vörös osztálytársam és egy vörös uncsitesóm van. Soha senki sem piszkálta őket e miatt. Hallod. Aki fehér európai annak fehér bőre van xd. Ahhoz nem kell vörösnek lenni. A cigányoknak van barna bőre.
2017. aug. 3. 22:20
 23/35 A kérdező kommentje:
Mivel apukám félig fehér. Azért van vörös hajú unokatesóm. A fehér európai (magyar) ágon.
2017. aug. 4. 11:31
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
21 es vagyok, nekem is csak általános iskolában volt ebből problémám, utána már nem bántottak miatta annyit, de amit ott kaptam egy életre elég volt.
2017. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
91%
A cigányoknak snincs feltétlenül barna bőre, láttam én már szőke, kék szemű, fehér bőrű cigányt, de a romákra jellemzőbb vonásai is megvoltak.
2017. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy csomó japán, és fél japán fiú írt valaszokat, én viszont eddig még soha nem találkoztam, illetve nincs 1 japán vagy akár ázsiai ismerősöm sem.

Vagy ti bujkáltok vagy én csinálok valamit rosszul. xD


20/l

2017. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nincsen szőke fehér bőrű cigány. Nem létezik. A cigányok barnabőrű feketr hajú, fekete szemű népség. (Indiaiak). Akit te láttál az nem cigány volt csak szeretnéd ha az lenne.
2017. aug. 16. 12:33
 28/35 anonim ***** válasza:
92%

Előző, létezik. A legtöbb ember meglehetősen kevert, genetikailag. (Bár továbbra is azt mondom, hogy a géneknek kicsi a szerepe a jellemben, legfeljebb a temperamentumra hatnak, valamint a külső megjelenésre, fizikai adottságokra vannak hatással ill függ össze azokkal.)


Az úgynevezett szinto/szinti cigányok erőteljesen germán keverék cigányok, közöttük előfordul fehér bőrű is (akár kék, akár barna, akár fekete szemekkel). Az arcvonásaikon látszik, hogy cigány vér is "csörgedez ereikben".


Azonban a szintók nem albínók!

És azt se állítom, hogy a szintók többsége fehér bőrű.


Sokféle variáció létezik megjelenésben.


Egyébként, kedves kérdező, albínókról nem hallottál még? Négerek között is vannak fehér bőrűek, vagy mert albínó az illető, vagy mert fehérrel keveredett (mulatt), a mulattok között is ritkán bár, de létezik NEM albínó, de fehér bőrű -tehát őseik között mind fehér bőrű, mind néger is jellemző-, akárcsak a szintók között.


Az úgynevezett mulatt (keverék) lehet fekete bőrű, lehet kreol, és ritkábban,

de lehet fehér nem albínó, és még ritkábban lehet fehér albínó is.

2017. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

És még valami: a hivatalos tudományos álláspontok zöme mögött sumákság lapul, szándékos hazugság, tömeges félreinformálás. Kevés az igaz és kevés a tévedés abban, ami a hivatalos tudományos álláspont, viszont zömében féligazságok ás szándékos hazugságok jellemzik.


Aki viszont eltérőt mond hozzájuk képest, általában vagy szóba se állnak velük, nem érvelnek,

vagy pedig reagálnak, de mellébeszélnek, érdekből.


Pedig máig többféle tudományos elmélet létezik a cigányság eredetéről.


Angol és egyéb nyelvterületen pl azért "gypsy"/"gipsy", mert egyes elméletek szerint egyiptom füldjéről valóak a cigányok, bár ez egyelőre nem bizonyított, de annyi bizonyos, hogy Egyiptom területén is éltek a cigányok egykor, nagy számban:


"During the 16th and 17th centuries, the name was written in various ways: Egipcian, Egypcian, 'gypcian."


[link]


A legújabb (egyelőre még alternatívnak mondott) kutatások szerint szemita/arab eredetű nép a cigány (így az egyiptomi származás elmélete részlegesen ismét terítékre került, mivel kb pár ezer éve már arabok élnek Egyiptom területén).


Azonban, mint látod, az évszázadok során rengetegféle más néppel keveredtek a cigányok.

2017. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Plusz mivel 50% ban adsz hasznos válaszokat te magad tűnsz eléggé szavahihetetlennek.
2017. aug. 16. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!