Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mennyire vagytok jóban az...

Ti mennyire vagytok jóban az osztálytársaitokkal, tanárokkal és hanyadikosok vagytok? Vannak klikkek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 10:51
 1/7 anonim válasza:
72%
Jóban vagyunk. Bár van egy klikk: Amber, Lisa és Charlotte.
2017. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Minden évfolyamtársammal jóba vagyok, a beszélő viszony megvan. Aki nem szimpatikus, azzal nem foglalkozok.

A tanárok többsége partner, nem érezteti, hogy felsőbbrendű. Nagyon jófejek.

Vannak klikkek (habár nem használjuk ezt a szó), az én szorosabb baráti köröm 10 embert tesz ki.

16/L, szeptembertől tizedikes.

2017. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Senkivel sem foglalkozom.

A mottóm: "I've born without friends, so I think I can live without them."

Bemegyek suliba, megcsinálom a dolgom és hazamegyek. Ha segítség kell akkor szólok a tanárnak (nagyon jó fejek).

Persze ha hozzám szólnak akkor válaszolok, de nem állok le senkivel sem spanolni.

Jelenleg fősuli másodéves vagyok.

2017. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Osztalytarsak haromnegyede videki (sosem ernek ra semmire 💩).Joban vagyok veluk de nem nagyon erdekelnek, a tanarokkal szintugy. 12.-et kezdem jovore. Klikkek? - Hogyne lennenek, legszivesebben szetcsapnam az egeszet, vannak: kockak, tinip*csak, csendes nyomik, dagadtak, minden van 😂 o

Osztalykozosseg az nincsen...

2017. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
#4 Te meg gondolom tökéletes vagy.
2017. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hàt barátaim nincsenek, én is bemegyek, valahogy elvagyok napközben (sokszor unom magam a hosszabb szünetekben), hazamegyek és ennyi.

A tanáraimat összességében szeretem, ahogy észreveszem, kedvelnek, bátorítanak engem ők is. Nem vagyok rosszban egy tanárral sem.

Klikkek vannak sajnos, egyre durvább a helyzet.

9.osztály

2017. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok

Klikkek

- cigizős, bulizós, menőzős társaság

- olvasós, tanulós, kitűnő tanulók

- kockák

2017. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!