Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim mindig az...

Az osztálytársaim mindig az autokrol beszelgetnek, paran kozuluk mar vezettek is.14 evesek. Hogyam erthetnem meg iket?

Figyelt kérdés
En semmit se ertek az autokhoz es ha beszelgetnek en csak allok ott.
2017. aug. 8. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel a téma, akkor sehogy. De ha érdekel, akkor figyeld őket, hogy miket mondanak. Ezen kívül olvass autós magazinokat, nézz ilyen műsorokat a tévében, vagy böngéssz a neten. Az autózásban is vannak olyan szavak, kifejezések, mint pl a zenében, vagy a fizikában, de ezeket meg lehet tanulni ugyanúgy, mint bármi mást. Felni, kasztni, ABS, és hasonlók nem az ördögtől valók. Csak figyelj ezerrel, és bele fogsz jönni. Ja, böngészheted a közlekedés autók/motorok oldalát is itt a gyakorin.
2017. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:

Olyankor keress valami elfoglaltságot. Ha megkérdezik, hogy miért nem beszélgetsz, mondd nyugodtan, hogy téged nem izgatnak a kocsik, majd ha lesz más témájuk is, megtalálnak.

Nálunk középsuliban volt ez, 16-17 évesen az összes osztálytársam elkezdte a tanfolyamot, tényleg mindenki, kivéve engem. Nekünk sosem volt autónk, nem értettem hogy ez miért ennyire fontos. Másról sem beszéltek egész nap, csak kresz vizsga, ilyen vizzga, olyan vezetés, meg autók. Sokan meg is kapták a kocsit érettségire. Nekem azóta sincs jogsim, pedig majdnem 10 éve érettségiztem :D

2017. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki. Én 10 éves korom óta vezetek traktort, és sokat beszéltem arról is általánosos osztálytàrsaimnak. Őket nem érdekelne. A mostani osztályomba szerencsère ez és más járművek is ált. téma

Nem olyan ördögtől való dolog ez, ismerkedj te is a témával, meg fogod szeretni (ne a márkákkal hanem a működésekkel

ha kell irj privit segitek)

2017. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy erdekel ez a tema csam nem ertek hozza
2017. aug. 8. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!