Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért oltogatnak/néznek le az...

Miért oltogatnak/néznek le az osztálytársaim mindenért?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem el a 9. osztályt másodszor, fél éven keresztül tök jóba voltam az osztállyal, senkinek semmi baja nem volt. Most, második félévben viszont a nagyrészt lányokból álló osztályban mindenki b@$zogat mindenért, kiröhögnek, lenéznek, sokszor úgy beszélnek velem mint egy kutyával. Tavaly, előző kilencedikben is ez volt, csak ott az első naptól kezdve, ott szinte csak fiúk voltak. Most viszont jól kijövök az osztályban lévő fiúkkal.. Igazából nem csak az osztálytársaim csinálják ezt, egy csomó más ember is, akikkel pár hónappal ezelőtt még jóban voltam. Megjegyzem, nem változott semmi, talán annyi, hogy év elején összejöttem egy osztálytársammal akivel aztán 3 hónap után szakítottam. Azt tudom, hogy ő gyűlölködik a hátam mögött, de ennek se értem az okát. Emiatt lehetek most közutálat tárgya? Amúgy nagyon rossz az osztályközösség. Valaki, valami ötlet, tipp?👊

2016. máj. 19. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Vágd pofán az egyiket, utána átgondolják, hogy beléd kössenek-e.
2016. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia,lehet az a személy "uszította "rád őket akivel szakítottál,velem volt ilyen csak 1 barátnőm csinálta ezt meg,am meg ha nem bírod állj ki magadért vagy szólj a szüleidnek h iskolát szeretnél váltani ha lehet :)vagy van rá okuk h irigykedjenek így inkább bosszantanak téged

"sokszor úgy beszélnek velem mint egy kutyával" te is ember vagy azért mindennek van határa!remélem mondtam jót,írj ha vlmi van :)

2016. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lányokat elvből nem bántok, ráadásul nem lenne jó vonzata... Így is rezeg a léc alattam, a tanulmányi "eredményeim", és viselkedésem miatt örülök ha nem rúgnak ki. Meg ismerem a lányokat,nem lenne jó ha suli után megkeresne pár kancigány ismerősük emiatt. Bár ők bsznanak rá, de igyekszem kerülni a konfliktust mindenkivel szemben.
2016. máj. 19. 15:09
 4/5 anonim válasza:

Előző vagyok

Gondold végig lehet talán esetleg "ki lógsz" a sorból ők szerintük és ez zavarja őket,lányokat tényleg nem szabad bántani,én megtehetem mert az vagyok :D de első sorban kapd össze magad a tanulmányaidra figyel,mert hidd el ha leballagsz ők elmennek és most is csak arra figyel h minél jobb eredményeket érj el,h ha kijárod a sulit,majd nézhessék h meddig jutottál :)ez a legelőnyösebb "bosszú" ami neked jó,nekik meg..kit érdekel mit a jó

2016. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, aranyos vagy, köszi. :))
2016. máj. 19. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!