Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Visszahúzódó,...

Mit tegyek? Visszahúzódó, feszült, ideges típus vagyok aki mindenen felhúzza magát. Az osztálytársaim közül 1barátom van de az osztályból mindenki utál. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

#visszahúzódás #sértődés #Az osztálytársaim utálnak #beszólásokat magamra veszem
2016. ápr. 17. 08:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha beszólnak inkább hagyom hátha abba hagyják...

DE SOSE hagyják abba...

2016. ápr. 17. 08:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is sokat piszkáltak. Ez egyszerűen azért van, mert az osztálytársaid nagy barmok.

Én azt javaslom, hogy legyél velük kedves. Ne vidd túlzásba, mert akkor ki fognak használni, meg azért fognak piszkálni.

De így, egy idő után abba fogják hagyni. Nem kell mindenkivel jóban lenned, elég ha az osztály felét megnyered magadnak, akkor már a többi sem fog piszkálni.

2016. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gond az hogy mindenkivel volt már összetűzésem emiatt persze úgymond összeálltak és kibeszélnek meg ilyenek... :/
2016. ápr. 17. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!