Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha nem akarok új...

Mit tegyek, ha nem akarok új suliba menni, mert a régi tanárjaimat nagyon megkedveltem?

Figyelt kérdés
Most megyek középsuliba,és nagyon nem szeretnék,mivel nem ugyanazok a tanárok lesznek. 1-2 tanárral nagyon szoros baráti kapcsolatba kerültem,sokszor segített nekem háziban,vagy elárult pár választ a dolgozatban,ami miatt sokkal jobb lett a dolgozatom:D Szóval jófejek voltak a tanárok:) De mivel középsuliba új tanárok lesznek,hát én a szigorúakat,meg a komolyakat nem kedvelem,szóval ha olyanok lesznek,akkor én el se kezdem a középsulit. Mit tegyek? Kezdjem el vagy sem? F/16
2017. aug. 13. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
16 évesen 9. osztály ? Az új tanári gárda lesz a legkisebb problémád.
2017. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem fog senkit érdekelni, hogy kit kedvelsz és kit nem. Ha akarsz munkát, vagy kezdeni valamit az életeddel, akkor el kell menned a középsuliba.

De én javaslom ne menj, és majd pár év múlva úgy megfogod bánni hogy csak na.

2017. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

16 évesen nem vagy már tanköteles. Úgyhogy szerintem ne kezdd el a középsulit, hanem menj el utcaseprőnek, vagy valami hasonló, amit 8 általánossal lehet csinálni. Szerezz ott minimálbért, huszonévesen pedig bánd meg, hogy nem tanultál, hónap végén alig tudsz mit enni és így sem találkoztál már a tanáraiddal. Menj esti tagozatos gimibe, hogy legyen legalább érettségid. Addig pedig lehetőleg ne akarj csajozni és családot alapítani!


Sok sikert a kilátástalan élethez! :)

2017. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Csak én utcaseprés helyett a gyárat ajánlom, oda bőven elég a 8 osztály, tuti befutó leszel náluk!

Minek is az érettségi, a szakma vagy épp a diploma? Kutyát nem érdekel, hogy milyen papírod van, hiszen a 2db gombot, ami a gép indításához szükséges, 8 osztállyal is profi szinten meg fogod tudni nyomni!! Én hiszek benned!


Komolyra fordítva..remélem, hogy a szüleidnek vagy a családodnak lesz elég esze, és helyrepofoz ebből a baromságból, amúgy meg ggwp hogy általánosban megbuktál :D :D De miket is feltételezek, biztosan csak évvesztes voltál.

2017. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!