Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha motorral megyek iskolába,...

Ha motorral megyek iskolába, fogják bántani? Attól félek ráülnek vagy valamit elcseszenk rajta.

Figyelt kérdés

Már láttam videót hogy más motorját körbeállták "páran" attól félek velem is megtörténik, vagy valaki nyúkál. 9 be megyek. Amúgy sokan járnak motorral oda. (Simson)

Nem simsonról van szó


2017. aug. 13. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen a nálad nagyobbak es erősebbek tuti babrálni fogják, még ha te is ott vagy akkor is kibasasbol sot lehet majd ki is akarjak próbálni.
2017. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Lazán. Majd ne csodálkozz ha nem indul be amikor mennél haza.
2017. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, nem lesz baja, - csak teljes épségében tudják eladni!
2017. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem akarod, hogy téma legyen, parkolj egy utcával odébb, és egyelőre ne kösd az orrukra. Ha meg direkt felvágni mennél oda azzal, akkor viseld a következményeit.
2017. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Uhh, hát nekem az egyik osztálytársam motorját a KICSIK felborították, rugdosták, meg ugráltak rajta... ez megtörtént egy tanárral is, de a kicsik túl fiatalok volta a felelősségre vonáshoz, szóval nem lettek leszidva, nem kellett fizetniük, bocsi, de tuti megszívod
2017. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vátozó én suli válltás miatt voltam tavaj 9-es év végén már kocsival jártam és nem egy jo hirű a suli , de bántotta senki se pedig ponyva tetős cabrio , és egy karc se volt rajta sose igaz nem is vágok fel hogy jajj van egy saját kocsim . Egyszer se nyultak hozzá , volt 1-2 ember akivel nem voltam jóban , de ök is tiszteletben tartották hogy a kocsit elég féregség lenne csesztetni . Sok nállam idősebbel joba lettem főlleg akik márka társak azaz semmi para nem volt és a 4-es golf cabrio sok jo barátot szerzett , meg nyomulos csajokat akiket alig tudtam le rázni .....

Ne akarj fel vágni akkor semmi baj nem lesz

2017. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltál!

Át fogom még gondolni az biztos, erről a szecska avatóról se tudok sok mindent, megpróbálok mértékkel havekodni, akkor talán nem lesz vészes!

Én is nagy autós vagyok, a vezetés nagyon jó! Én valami A3 ba gondolkodok majd, de a Golf is nagyon szép, főleg a cabrió. Már nagyon várom hogy lehessen B-s jogosítványom, de addig a kis 50es is elég lesz!

Sok szerencsét az autódhoz, remélem karcmentes marad :)

2017. aug. 21. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!