Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért jó az éjszaka közepén...

Miért jó az éjszaka közepén tökig behúzott gázzal -motorral vagy autóval- végig döngetni az Üllői úton felébresztve legalább fél ezer embert az álmából?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs szankció, ezért meg merik csinálni.

Itt is a rendőrség bejárata előtt lévő körforgóban driftelnek az idióták, és nem szól rájuk senki.

2014. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ennél már csak az az idegesítőbb, amikor a mellettünk levő, éjszakánként gyakorlatilag üres úton éjjel fél kettőkor 25-el gurul végig egy szirénázó valami.

Minden nyáron akad egy-két ilyen barom! Lakótelep, 10emeletes panelházak, mindenki szellőztet, ablakok tárva-nyitva. Több száz méteres egyenes üres útszakasz, jól belátható kereszteződések, sehol senki. Az állatja meg perceken keresztül szirénázik a fülünkbe...

2014. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor növelik a péniszüket.
2014. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Éjszakai motorosok! :)

Én ettől csak jobban alszom! :) Lehet azért mert Én is motorozom,engem ez nem is zavar,az talán jobban zavarnak ha elütnének valakit !!!

Ami viszont kimondottan idegesít az a kocsmazajok(barnákkal tele) ,na az már féltéglát érdemel)

Mivel ezek az éjszakai gézengúzok csak jönnek,mennek, így nem is érdekel, az állandó zajongás az sokkal idegesítőbb mint mikor néha este 10kor elmegy a ház elött egy motoros és hallod ahogy húzza neki :)

2014. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki motorozik vagy a kocsijával vagánykodik az közben azt mantrázza, hogy nem vagyok meleg, nem vagyok meleg, igazi nagy kan-macsó vagyok, nem vagyok meleg.
2014. máj. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem büntetik nálunk, pedig néhány tollvonással fegyelmezni lehetne. Talán egyszer majd.
2014. máj. 23. 08:09
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Ennél nagyobb problémád ne legyen az életben. Ha nem tanyán laksz a semmi közepén, akkor ez van. Döngetnek a motorosok, megy a mentő-tűzoltó, bekapcsol valakinek a riasztója, részegek üvöltöznek... Ha minden szaron fennakadsz, költözz falura.
2014. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%

Sok a hisztis pi csa! :)

Amúgy meg büntetik őket!Az más kérdés hogy a rendőrök elkapják e őket vagy sem!

Nem tudom de Én ehhez a belvárosban hozzászoktam,ha nem tetszene költöznék ki vidékre vagy a külső kerületekbe...És ha nem vagy jó alvó akkor valószínű nem dolgozol eleget! :)

2014. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hehe őt én is hallom:D De megszoktam abszolút nem zavar, szinte már hiányozna is:D Kispesti vagy?
2014. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Laktam mar falun is es Budapest mas keruleteiben, ha eppen nem nagy a forgalom akkor akad nehany "joszivu" ember aki kutyat tart csak eppen nem fogalkozik vele eleget ezert az egyfolytaban ugat...persze lehet en vagyok hisztis csak nem veszem jo neven ha valaki nem mutat tiszteletet embertarsai irant, magyarul lesz@rja kit, hogyan erint amit eppen muvel...de ilyen emberek voltak es lesznek is...

IX. kerulet.

2014. máj. 24. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!