Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennetek egy ilyen...

Ti mit tennetek egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Egyik osztalytarsam ram van akaszkodva..csak 2 eve ismerjuk egymast de mar azthiszi csak vele lehetek mert ha nem akkor mar "arulo" vagyok. Nekem van sajat eletem mas legjobb baratom..megis allandoan veszekedik velem. Hiaba tiltom le ha szemelyesen talalkozunk mindennap. Megerteni meg nem fogja max megsertodik. Velemenyek?
2017. aug. 18. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki határozottan. Próbáld meg nem annyira megsérteni ,de ne motyogj,hanem mondd egyenesen a szemébe.
2017. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondtam es nem vagyok egy felos tipus de annyira nem erti hogy az mar faj:D
2017. aug. 18. 19:10
 3/11 anonim válasza:
Fiúk vagy lányok vagytok?
2017. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Life10 ***** válasza:
Legyél határozott ha nagyon idegesít akkor ne foglalkozz azzal mit érez csak küldtem el az anyjába.de csak ha kell
2017. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg a barátnőm is ilyen helyzetben van, elmondta már mindenhogy, a szép foglamazástól egészen a lebaszásig, de a csaj képtelen felfogni. Segíteni nem tudok, mert a csaj olyan reménytelenül idióta hogy semmit nem lehet vele tenni.

Szóval kitartást, és sajnálom 😅

2017. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lanyok vagyunk:/
2017. aug. 18. 20:04
 7/11 anonim ***** válasza:
mi köze ehhez a tini párkapcsolatoknak?
2017. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi koze ennek a kerdesemhez?
2017. aug. 18. 20:16
 9/11 anonim válasza:
Ezt most nem viccből mondom, szerintem kéne neki egy fiú:D.Nagyon vágyhat már egy kapcsolatra csak nem mer lépni, ezért lányok fele vagyis feléd fejezi ki érzéseitxd.Én a helyedben elbeszélgetnek vele a fiúkról. Szerintem segíts neki találni valakit és neked is jobb lesz:")
2017. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nos igen..nem akarom megbantani de sose volt baratja es lehet van benne valami..viszont ..nem nagyon tud maganak szerezni mert nem olyan..ahj nos..erted.nem szep lany.
2017. aug. 18. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!