Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek, ha találkoznátok...

Mit tennétek, ha találkoznátok egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, lány az illető és nem valami szép..

Ha megpróbáltok vele beszélgetni, csak annyit válaszol, hogy aha, ja, szerintem is. Nem nagyon meri kimondani, amit gondol. Látszik rajta, hogy nagyon önbizalomhiányos. De amikor egy másik lánnyal látjátok, aki egy barátnője, mintha kicserélték volna, hangosan beszélgetnek, nevetgél, viccelődik, stb.

Megpróbálnátok vele összebarátkozni, hátha előttetek is úgy meg tud nyilni, mint a barátnője előtt, vagy azt gondolnátok, nincs türelmetek meg kedvetek megvárni, amig a bizalmába enged titeket férkőzni és inkább elkerülnétek? Esetleg beszólogatnátok neki, mert látnátok, hogy olyan kis nyomi és esetlen és úgyse merne semmit se visszaszólni?


2016. aug. 4. 22:08
1 2
 1/15 eznemlényeges ***** válasza:
Ha bejön, akkor megpróbálnám
2016. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem jönne be, mert ronda.
2016. aug. 4. 22:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Arra a szintre soha a büdös életbe nem süllyednék le, hogy csak azért beszóljak valakinek, mert önbizalomhiányos.

Kevés undorítóbb dolog van ennél.

17/L

2016. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 eznemlényeges ***** válasza:
74%
H nem jön be, akkor minek próbálkoznék?
2016. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mindenkepp megprobalnek vele ismerkedni.
2016. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Umaku ***** válasza:
Lany vagyok de biztos beszelgetni szeretnek vele.
2016. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem jön be, járni nem akarsz vele. A barátnőjének nyilván megnyílik, hiszen a barátnője. Veled meg lehet, hogy mos találkozik először. Nem tudom, hogy mit vársz tőle, mit kéne tennie.


Őszintén, hányszor beszéltél már ezzel a lánnyal? Mit vártál volna, hogy mit válaszoljon a kérdéseidre?

2016. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

"Mit tennétek, ha találkoznátok egy ilyen emberrel?"


Semmit. Van barátnője, akivel jól érzi magát. Vagy elfogadnám, hogy nem az a fajta, akiből óráig folyik a duma, vagy ha nem, akkor én is keresnék valaki, akivel jól érzem magam.

2016. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy velem szótlan és mással meg nevetgél, arra következtetnék, hogy nem vagyok neki szimpatikus és nem kedvel, így nem törődnék vele.
2016. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

az ilyesmi lányokkal nem lehet direktbe kommunikálni mert kukák.

ezért totálisan felesleges kérdést feltenni mert csak tőmondatban válaszol és soha nem kérdez vissza,nem mutat érdeklődést.

ha fel akarod törni,mesélni kell nekik.

egy hosszabb sztorit csattanóval,vagy egy hosszabb viccet.

ő pedig figyel és hallgat pont azt amit megszokott.

a legjobb ha a csattanó előtt elhallgatsz és kivárod amíg noszogat,vagy nyit akármit.

ha megvolt akkor nem húzód,csak nyugtázod és befejezed a sztorit ez a dicséret a nyitásáért.

a végén általában hozzá fognak szólni vagy elmond ő is egyet és ebből már lehet építkezni.

kb mintha egy félős állatot akarnál megsimogatni.

duruzsolsz neki,megeteted,aztán egy idő múlva ki fogja venni a kaját a kezedből.

2016. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!