Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek milyen volt 9. -be az...

Nektek milyen volt 9. -be az első nap? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Én most megyek 9.-be senkit nem ismerek gólyatáborba azért nem voltam mert lebetegedtem így semmit sem tudok.
2017. aug. 21. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végig a legjobb barátnőmmel voltam, és rettegtem mindeki mástól.
2017. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Furcsa, nagyon nehezen szokom meg az új környezetet és arcokat. Ráadásul el is késtem, majdnem utolsónak értem be a terembe. Azért találtam magamnak barátokat, beszélgetö társakat, de alapvetően nem szeretem az ilyen közösségeket.

Az, hogy hogyan érzed majd magad, az csak a Te hozzáállásodon múlik.

2017. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első nap, az évnyitó napján, az ünnepség lejárta után minden osztály visszavonult a saját termébe. Én elkéstem. Már jóval meg volt kezdődve az úgynevezett osztályfőnöki óra, amikor végre beestem az ajtón. Valahogy, amikor a többiek mentek a termünk felé, lemaradtam tőlük, és elég nehezen kaptam meg utána, hogy hova is kell menjek. De amúgy ez nem befolyásolt semmiben. Találtam magamnak barátokat, sőt, mindenkivel nagyon jóba lettem, s annak ellenére, hogy aztán kilencedik második félévétől átmentem egy másik suliba, mai napig tartom pár emberrel a kapcsolatot, és mindig örülünk, mikor véletlenül összefutunk az utcán. Második sulimban is nagyon hamar találtam barátokat. Ezek a barátaim pedig érettségi után is megmaradtak.

A tanácsom, hogy ne stresszelj, légy nyitott az emberek felé, mosolyogj, légy kedves. Minden jó lesz :)

2017. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én "mimóza" gyerek voltam akkor, kussba ültem de ha meg kellett szólalni akkor oda tettem magam, sosem hagytam, hogy esetleg elnyomjanak. Aztán idővel feloldódtam közöttük egy pár hónap után. Így belegondolva kár volt így tartani a távolságot, mindenkivel úgy kellett volna viselkedni ahogy ők velem, aki rossz indulatú azt hagytam a pí-be de aki jófej volt azt is távoltartottam, mára már tanultam a hibáimból. Bírom az osztály 4/5-ét.
2017. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"mindenkivel úgy kellett volna viselkedni ahogy ők velem"


Ez nem igaz! Soha nem szabad senkit sem bántani! Ők is azért viselkednek úgy ahogy, mert ezt látták, és azt hitték így kell viselkednie egy fiatalnak! Pedig NEM! Attól, hogy te is elkezded bántani őt, még nem lesz tőle jobb! Ő sem fogja jól érezni magát, hogy őt is elkezdik bántani, és te sem leszel különb nála! Vigyázz azzal, hogy kinek mit adsz vissza! Én pl elvből nem járok étterembe! Bármennyire is jól ismerem a barátaimat, nem mennék el velük étterembe! Na, szerinted mit gondolnának? Meg lenen a viselkedésük, hogy mennyire bunkó vagyok, pedig ha veszélyben lenne az életük, simán feláldoznám értük az életemet! De egy vendéglőbe és étterembe nem teszem be miattuk a lábam! Ne abból ítélj, hogy ki, hogy kivel mennyire tudsz kikapcsolódni, mert attól, hogy valaki nevetgél veled az étteremben, még lehet gonosz! És attól, hogy valaki munka után nem kísér el téged még a sarki fagyizóig sem, még lehet rendes és jószívű!

2017. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Meg lenne a véleményük
2017. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt gólyatábor, szóval mindenki ült szépen a helyén, és csak óvatosan pislogtunk a többiekre. :)

Első nap csak azok beszélgettek egymással, akik már korábbról ismerték egymást, semmi más kommunikáció nem volt.

2017. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!