Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem soká szeptember van....

Nem soká szeptember van. Tudnátok segíteni, hogy hogyan NE szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék senkivel sem beszélgetni,sem jóba lenni,egyedül akarok maradni.Ha valaki odajönne hozzám (új osztálytársaim lesznek),akkor el akarom küldeni,de udvariasan.Mit mondjak neki és hogyan,hogy ne legyen sértődés?
2017. aug. 22. 13:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
legyél ellenszenves
2017. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz barátokat szerezni? Sokkal nehezebb lesz ha senkivel nem fogsz tudni beszélgetni, hidd el...
2017. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést, komolyan. :D

Szerintem próbáld meg azt, hogy leülsz valahova hátra és nem veszel tudomást róluk, olvasol valamit, zenét hallgatsz. (De a kettő együtt a leghatásosabb.) Aztán lehet, hogy ültetés lesz, olyankor csak ignoráld a padtársadat, kivéve ha hozzád szól. Ha látják, hogy passzív vagy, nem fogják erőltetni a barátkozást. (Gondolom én.)

2017. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2-es,9 éve járok suliba.Eddig sem beszélgettem senkivel,és hidd el,jó ez így nekem.Csak most hogy másik osztályba kerülök,félek attól,hogy valaki beszélgetni akar velem.Eddig szerencsére megúsztam az ilyen helyzeteket,mert senki nem akart velem szóbaállni,remélem most is így lesz.Ha meg nem,akkor jó lenne valami szöveg,amitől lekopnak.
2017. aug. 22. 13:53
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

Én arra bíztatlak, hogy tegyél egy próbát, aki kedvesen közeledik hozzád, azzal próbálj meg beszélgetni, lehet hogy egy nagyon jó barátság fog kialakulni belőle. Hidd el, késöbb sokat fog számítani az életedben, hogy milyen emberi kapcsolataid vannak.


De persze a te életed, ha ennek ellenére sem szeretnél barátkozni, és nem érdekel a mások véleménye, akkor igazából mindegy mit csinálsz, úgyis érezni fogják a kisugárzásodon, hogy nem vagy nyitott.

2017. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ennyire csíped a magány farkas szerepet?
2017. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hidd el,nem lesz sok jelentkező. :D Én is azt hittem,hogy majd ők simán odajönnek barátkozni hozzám,hát nem volt sok ilyen eset.Legtöbbször észre se vettek,magamnak kellet feléjük indítani.Ráadásul alapjáraton is ellenszenvesek voltak.Így én is rájöttem,hogy jobb nekem szünetben a hátsó padban egyedül egy könyv társaságában.

Ha meg valaki tényleg barátkozni szeretne,mondd azt hogy bocsi,most egy kis magányra lenne szükségem,nem nagyon szeretnék beszélgetni.

2017. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

mi a jó abban hogy soha nem kommunikálsz a suliba senkivel?

Az ilyen viselkedéssel csak azt fogod elérni hogy kiutálnak a többiek..vagy direkt piszkálni kezdenek

2017. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az előttem szólóval. Legalább próbáld meg. 7-es voltam
2017. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*5-ös, bocsi
2017. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!