Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem soká szeptember van....

Nem soká szeptember van. Tudnátok segíteni, hogy hogyan NE szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék senkivel sem beszélgetni,sem jóba lenni,egyedül akarok maradni.Ha valaki odajönne hozzám (új osztálytársaim lesznek),akkor el akarom küldeni,de udvariasan.Mit mondjak neki és hogyan,hogy ne legyen sértődés?
2017. aug. 22. 13:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
Menj el egy pszichológushoz! Te akarsz barátokat, csak mivel még nem igazán volt, ezért haragszol, és úgy érzed, hogy nincs is szükséged rájuk. Legyél komoly, de rendkívül segítőkész mindenkivel. De barátaid azért legyenek! Ha tortát adsz, és tortát vársz vissza, akkor lehet csalódni fogsz! De ha úgy adod a tortát, hogy nem kérsz érte semmit, örülsz, ha adnak egyet! :) Így állj hozzá!
2017. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
De miért nem szeretnél barátokat? Tudod te, hány ember vágyik barátokra, akiknek nincs egy sem? Egyedül nem lehet sokáig bírni az életet.
2017. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
11# Járok én pszichológushoz,bár nem önszántamból,de ez már más téma.Nem tanácsot kértem,hanem választ.
2017. aug. 22. 14:49
 14/20 anonim ***** válasza:
Beszélj mindig magadról, és ne figyelj oda, mikor veled akarnak beszélgetni.
2017. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Utálj mindent és mindenkit elvből, nézz összehunyorított szemmel (így kb. olyan lesz a fejed, mintha meg akarnál valakit ölni), szard le magasról az embereket, tedd magad láthatatlanná, legyél jelentéktelen az osztály szemében, ha odainvitálnának magukhoz kedvesen, menj oda, de következő szünetben kerüld el őket megint. Nekem bejött, csakhogy ezt nem önszántamból teszem, így nem tudhatom, mi lesz a végeredmény, ha csak megjátszod. ( magamról: szociális fóbiás, introvertált, szorongásos, anyám szerint bipoláris depressziós is). Sok sikert! :)
2017. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
15-ös,én ugyanolyan vagyok,mint amit leírtál. xdd Csak én spektrumzavaros-skizofrén vagyok,amiről persze van orvosi papírom is.Akkor ugyanilyen maradok. :D
2017. aug. 22. 17:07
 17/20 anonim ***** válasza:
Ne fürödj. Szeptemberig van még két heted, addig összeszedsz egy olyan szagot, hogy garantáltan senki nem akar majd a közeledbe menni
2017. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
10 év múlva várunk vissza a GYIK Magány, egyedüllét témakörében.
2017. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szeretem a magányt.
2017. aug. 22. 22:16
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tervezem, hogy állandóan leborulok majd a padra, hogy azt higgyék alszok, és ne jöjjenek oda. Ha meg mégis hozzám szólnak, levegőnek nézem őket.
2017. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!