Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Új iskolába megyek. Mit...

Új iskolába megyek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
10-be megyek,hogyan illszekedjek be? Nem ismerek senkit mit csináljak az első napon?
2017. aug. 25. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
vigyél be vagy két üveg pálinkát és a szünetekben eliszogatjátok.
2017. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mosolyogj, ne félj odamenni másokhoz, beszélgess, légy érdeklődő! :) Amúgy mivel te leszel az új osztálytárs, tuti egy csomóan oda fognak menni hozzád ismerkedni.
2017. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hat jó lenne vkivel dumcsiznod.biztos furi lesz, ha mar összeszokott osztaly.
2017. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Légy kedves,menj oda barátkozni közéjük. Mosolyogj,kérdezgess,ismerd ki a többieket,h kivel lehet barátkoznod v. Kivel akarsz.

De ne legyél első nap olyan nyomulós.

Ezt tudom tanácsolni :)

2017. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Én nyolcadiktól mentem új osztályba költözés miatt. Nyolcosztályos gimi volt, tehát akikhez nyolcadikban kerültem, már 3 éve egy osztály voltak. Én sem ismertem senkit. Nálunk az osztályban főleg a lányok közt (én is lány vagyok) nagyon erősen ment a klikkesedés, voltak kisebb 2-3-4 fős baráti társaságok, akik mindig együtt voltak, és ezek a társaságok elég keveset foglalkoztak egymással. Nem volt senki senkivel rosszban, csak mindenki a saját kis csoportjával foglalkozott. Ez mondjuk később, 10-11. évfolyam környékére kezdett változni, mikor már idősebbek lettünk, akkor nagyobb volt úgymond az átjárás a csoportok között, de 8.-ban még nagyon klikkesedtek. Én azért nem tudtam ebbe az osztályba beilleszkedni, mert kb. azt csináltam, hogy mindegyik baráti társaságba egyszerre megpróbáltam "beférkőzni", azaz mindenkivel egyformán jóban lenni, de ehhez 5-6 felé kellett volna szakadnom. Mindenki úgy volt vele, hogy majd biztos bekerülök egy másik csoportba, szóval végül is egyikbe se kerültem bele. Nem voltam sose haragban senkivel, mindig barátságosak voltak velem a többiek, de nem volt senki az osztályban, akit a barátomnak neveztem volna. A fiúkkal úgy-ahogy elvoltam, ők sose klikkesedtek annyira, de köztük se lettem senkivel úgy igazán jóban. Na, hát akkor most le is írtam neked, hogy hogyan NE barátkozz az új osztályban. Remélem, tudtam valamennyit segíteni.
2017. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 év alatt nem szokik össze úgy az osztály mint pl 8.ikra.. Sokan fognak odamenni érdeklődni hozzad, nyiss feléjük, legyél kedves, mosolyogj, és így biztos sok barátot tálalsz.
2017. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet ha van kedved irj:)
2017. aug. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!