Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért én érzem emiatt rosszul...

Miért én érzem emiatt rosszul magam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megbuktam és az osztálycsoportból mindenki t kidobtak aki megbukott.

Én maradni szerettem volna de nem tettek vissza.

Pont azzal beszéltem aki sokszor keresett suli üggyel kapcsolatban hogy elkérje a házit vagy érdeklődött valami miatt.

Azt mondta hogy akivel szeretnék beszélni arra majd ráírok.

De egyszerre több mint 10 emberre igen nehéz lenne ráírni...

Akkor ha csak mindig láttamoztam volna a csoportban amit írnak akkor azt mondom hogy megértem ha kidobnak, de néha aktív vagyok, mint pl ma is azért aktív voltam, meg tegnap is valamilyen szinten.

De már innentől kezdve teszek a fejükre...

Csak nem értem miért nekem esik ez rosszul...

És még van képe odaírni hogy sajnálja.

Az ofőnk bent marad a csoportban pedig ő már nem tanít minket, csak fogadok hogy őt nem merik kidobni...

Mert amúgy utálják...

Lehetett volna egy jó közösség attól függetlenül hogy nem egy osztályba járunk... Egy iskolába fogunk járni, szóval nem is értem... De engem bánt...


2017. aug. 30. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha bánt változik? Naugye. Xard le.
2017. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megbuktál... úristen b+
2017. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már nem jársz oda, közöd nincsen mi folyik ott. Csinálj másik csoportot ahol csak azok vannak akikkel jóban voltál.
2017. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!