Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gólyatábor? Mindig rosszul...

Gólyatábor? Mindig rosszul érzem magam a magasságom miatt.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most megyek 9. be, és jövőhéten lesz a gólyatábor. Az lenne a problémám, hogy lány létemre MINDIG MINDENKINÉL magasabb vagyok, ami engem szörnyen zavar főleg ha mindenki picike. Akaratlanul is szószerint kilógok a sorból és mindíg kellemetlenül érzem magam. Főleg mivel feladatok lesznek és amúgy is utálok szerepelni. Eléggé félek hogy emiatt kinéznek majd, és esetleg nem barátkoznak majd velem... Meg hát egy csomó feladat lesz biztos, és elég hülyén fogok kinézni a végrehajtásuk közben. Alapból nem gondolom, hogy túl nehezen barátkozom, csak az előző osztályomban is tudom hogy pont emiatt nem voltam annyira fontos személy, mert kicsit mindig külömböztem a magasságom miatt. Szerintetek erhet negativum ez miatt?

2017. aug. 18. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az osztàlyodtòl is függ, de aki kèpes ügyet csinálni a magassàgodbòl, azt inkàbb hagyd.
2017. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kihasználni az előnyeit. Plusz: sportban
2017. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kepzeld, en meg azert erzem kellemetlenul magam, mert mindig a legkisebb vagyok. Ergo 3 evvel fiatalabbnak neznek, 8 even keresztul cikiznek es hidd el nem csak az osztalytarsak, de meg a csaladom is - persze, vicceskedve, de az ugyanolyan szwr erzes. Tancon ha 170 folotti parom van, a fiu mindig osszerohog vmelyik haverjaval. Nem vesznek komolyan. Voltam olyan taborban ahol azert nem baratkoztak velem, mert 5en voltunk es en mindenkinel egy fejjel alacsonyabb voltam. Es persze, mondjak hogy igy megedzodik az ember, meg minden, de most is pontosan fel tudok idezni minden egyes megjegyzest, gunyolodast Amit eddig eletemben hallottam.
2017. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Átérzem a helyzeted, én tavaly voltam gólyatáborban ugyanígy 9.-esként, és én is biztos voltam benne hogy mindenkinél magasabb leszek. Az osztályomban most a második legmagasabb vagyok, előttem van egy lány. Szerintem ne aggódj, emiatt nem fognak kinézni, persze (az én tapasztalataim szerint) mindenhol megjegyzik hogy ''hú de magas vagy'', de általában ez egyszer megtörténik és utána leszállnak rólad.:)

Sok sikert!

2017. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. aug. 20. 01:01
 6/9 anonim válasza:

Mintha en irtam volna

At erzem a helyzeted es en is ezen a heten megyek golyataborba.kitartas es ne szegyeld a magassagod:)

2017. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A magasságodról nem tehetsz, ne szégyelld. Viseld büszkén. Hidd el az alacsony lányok még irigyelni is fogják. Én is most megyek gólyatáborba. :)

14/l

2017. aug. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságképp: elárulod a magasságodat? :)
2017. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen volt a gólyatábor?
2017. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!