Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek hogyan ne érezzem...

Szerintetek hogyan ne érezzem magam butának mellette?

Figyelt kérdés

Van egy srác, osztálytársam...

És valami brutálisan ott van fejben. :D

És mikor beszélgetek vele, butának érem magam. Nagyon.

Egyszer például a kollégiumban volt óriási...

Egyetemi szintű fizikafeladatokat oldogatott, mert unatkozott. Közben zenét hallgatott, chatelt, és velem és egy másik sráccal is beszélgetett különböző témákban. :D

A tanórák számára azért vannak, hogy kialudja magát, mert éjszakába nyúlóan elmélkedett. :D

De ez tényleg látványos... Mikor bemegyünk, táskás a szeme, alig bír mozogni, egy elefántot lazán fel lehet éleszteni holtából a kávéval, amit indulás előtt bedönt.

Mire kijövünk, kisimult az arca, boldog, nevetgél, viccelődik. :DDD

És a durva ebben, hogy következő nap megírja 100%-ra a dogát, mert elkéri valakitől, fél perc alatt átfutja és a fejében van. :D

A házikészítés problémásabb neki. :D

Mivel végig szokta aludni az órákat, fogalma nincs, mi a házi. Namármost. A koliban rendszerint elfelejti megkérdezni, ezért óra előtt körmöli le gyorsan. xD

Akár többoldalasat is. xDDDD

Az írása külön csúcs. A tanáraival meg van beszélve, hogy csak nyomtatott betűkkel írhat dolgozatban. :D

A kíváncsiságát nagyon nehéz kielégíteni, sokszor még az életét is kockáztatja miatta.

Egyszer egy kátyúban buborékok jöttek fel a pocsolyából és a csúcsforgalom kellős közepén ő kiment az út közepére, letérdelt mellé és megnézte.

A legszebb az volt, ahogy leoltotta a sofőrt, aki kiszállt. "Kussoljon,gondolkodom."

Aztán én is szóltam neki, hogy így akár meg is halhat, reakció: "Dögöljek meg inkább. Az élet sz*r és csúnya, a tudás szép és elegáns."

A legjobb, mikor hülyének gondolja magát.

Volt már, hogy láttam sírni, mert azt érezte, nem elég, amire képes.

Amúgy nagyon érzékeny ember. Nagyon könnyen elérzékenyül. Egyszer szülinapjára adtam neki csokit, azt is megkönnyezte. A barátnőmtől meg könyvet kapott, azon konkrétan sírt.

Amúgy kedveli szinte mindenki. Nagyon könnyű vele jól kijönni, remek humora van, bármiről lehet vele komolyan is beszélgetni.

Szóval a nagy kérdés: Mit tegyek, hogy ne érezzem butának mellette magam? Szükséges, mert szobatársam, szóval sokszor ütjük el együtt az időt.


2017. aug. 30. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Szívesen megismerném az illetőt.

Először is olvasol,tanulsz s fejleszted magad,másodszor beszélgetsz vele,nem kell hogy hozzászólj a témához,elég ha jó kérdést teszel fel s hallgatod amit mond,sokat tanulhatsz tőle így is.

2017. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Gondolj bele abba,hogy nem mindenben van ott. Például nem biztos,hogy profin tud elemezni egy verset vagy lazán megcsinálna egy biokémia vizsgálatot esetleg tudna 100+ történelmi személyt fejből.Nyugi néha én is érzem így magam mikor azt olvasom bizonyos helyeken,hogy az olyanok mint Einstein gyerekkorukban is már milyen okosak voltak.Remélem tudtam segíteni.:)
2017. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el tanulni minél többet, egy idő után belejössz és gyorsabban fogsz fejlődni.

Próbálj meg kikupálódni azokban a témákban, amikben ő penge vagy, ha azok nem érdekelnek keress valamit, ami neki tök új és oszd meg vele, szerintem értékelni fogja.:)


Ui.:Az a kátyús eset meg az, hogy ennyire érzékeny nekem tökre tetszik, jó lenne egy ilyen fiú(bár a kátyúsnál valószínűleg kishíján szívrohamot kapnék) és nem zavarna, hogy ő az okosabb, mert tudom, hogy én sem vagyok hülye, csak kevésbé zseniális mint ő.:D

Üdv.:15/L

2017. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

találj valami olyat amiben ő nagyon nincs otthon,te viszont nagyon ott vagy benne.

húzd bele egy ilyen közös cselekvésbe,nézd végig ahogy szembesül vele,hogy te vagy a jobb és aztán kiegyenlítődik valamelyest a mérleg.

a leírás alapján a csajozással tuti hadilábon áll.

2017. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem, mellettem már nem éreznéd magad butának!
2017. aug. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjan tenyleg s#ggh#lye vagy mellette, szoval nehez lesz azt hinni hogy nem:D
2017. aug. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár nekem lenne ilyen osztálytársam... :D
2017. aug. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát engem az őrületbe kergetne egy ilyen fiú.
2017. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Új sztori... xDDD

Üzenetet hagyott nekem, miszerint: "Orvoshoz mentem, mert el fogok pusztulni. Szóval ne keress. :D"

Mármost az üzenet durvábban nézett ki, mint egy arab felirat. :DDD

Az "xD"-t sem sikerült kibogoznom. :DDDD

Valamint... Vélek némi hasonlóságot felfedezni közte és Erdős Pál csöppet sem tört angolsága között. xDDD

Cserediák... :DDD

És egyszerre voltak a konyhában, egyszer csak meghallom: "Ver ar dö köpsz?" xDDD

Az r-betűk olyan szinten peregtek, mintha egy egy motor indult volna be. :DDD

2017. szept. 17. 08:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyet mindenképp tégy meg, kérlek! Ha esetleg (állandóan) azon járna az eszed, hogy ő miben jobb, és magadban ezt mindig megjegyzed, akkor gyorsan szokj le erről a szokásodról, mert egy idő múlva úgy rágörcsölsz, hogy az időjárásról sem fogsz tudni beszélgetni. (Főleg, ha angol cserediák. xD) Biztos vagyok abban, hogy nem vagy kevesebb, butább mint ő, csak neki gyorsabban pörög az agya. Viszont a fogalmazásod zseniális, élvezet volt olvasni. És ráadásul mázlista vagy, hogy beraktak melléd egy cserediákot!! ;)) Én is azt tudom tanácsolni, mint az első válaszoló, hogy ha már csak kérdéseket teszel fel és meghallgatod nyert ügyed van, és még tanulsz is belőle. Főleg ha még empatikus is vagy, akár hosszú barátságot is köthettek! ;) Egész évben ott fog tanulni?


26/N

2017. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!