Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem szeretnek az osztály...

Miért nem szeretnek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Honnan tudjuk? Ennek a kérdésnek mégis mi értelme van? Azt se írod le, hány éves vagy, hányadikos, milyen nemű, miből gondolod, hogy nem szeretnek az osztálytársaid... Ha senki se bír, akkor valószínűleg veled van a baj.
2017. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
#1 Nem feltétlenül, de látom a birka mentalitás rád nagyon igaz :D.
2017. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem annyira nagy hülyeség az, amit az első írt. Ha senki sem szeret, akkor a hiba valószínűleg benned van, a gond csak annyi, hogy ez a hiba nem mindig egy olyan dolog, amiről te tehetsz. Például az egyik osztálytársam autista volt és ezért utálta mindenki, kivéve 1-2 embert. Pedig semmi probléma nem volt vele, kedves volt, aranyos volt, el lehetett vele jól beszélgetni, de egyszerűen úgy kezelték őt, mint valami undorító férget. Szegény gyerek nem tehetett arról, hogy így született, mégis mindenki utálta őt.


Ilyennek is megmondanád a szemébe, hogy ne a többiekben keresse a hibát, hanem magában?

2017. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szerintem az lehet a baj, hogy 1, ők már ovistársak voltak es en csak iskolába csatlakoztam hozzájuk

2, ők már alsóba mégjobb barátok lettek es ha igy visszaemlekszem akkor 3. környékén kezdtem valamieet eltavolodni toluk, de mivel ez nagyon lassan történt nem vettem észre, csak most már ez eleg baj mert senkit nem mondhatok a barátomnak

2017. szept. 1. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt kérdezd meg tőlük. Vagy tojd le, hogy nem szeretnek.
2017. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!