Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Suliban engedik a piercinget/á...

Suliban engedik a piercinget/álpiercinget?

Figyelt kérdés
Gimibe járok, kíváncsi lennék, hogy velem kb egykorúaknak engedik-e a suliban a feltűnőbb helyen lévő piercingeket (orr, száj)...
2017. szept. 3. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csináltattam a nyáron,pedig mindent lehet rám mondani,csak azt nem,hogy lázadó vagy szabályszegő lennék.

Az első napon még nem szólt érte senki,remélem,hogy ezután sem fognak,mert nem szeretném kivenni.

Azt nem írtad pontos hány éves vagy. Én már régóta (kb. 2 éve) terveztem,de még 11.-ben sem csináltattam meg a suli miatt. Most,így végzősként jutottam el oda,hogy ennyit megengedhetek magamnak.


Szerintem az álpiercing az sima ügy,ha valaki szól,ott előtte helyben kiveszed.


(Ha megfogadod a tanácsom,suli időben rendes pc-t nem szúratsz,nagyon sok vele a probléma,amíg gyógyul.Esetleg őszi szünetben,de én akkor sem csináltatnám meg.

És gyógyulás után is van vele baj bőven,szóval én ezt az egész piercing témát alaposan átgondolnám.

Én mindig azt szoktam mondani: "Én nagyon szeretem,imádom,újraszúratnám,DE mindenki mást lebeszélek róla,mert csak a baj van vele,te nem akarsz piercinget,hidd el nekem! :)" )

2017. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Még jöhetnek személyes tapasztalatok, kíváncsi vagyok...

2017. szept. 3. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Hát az ilyen alpári szakmunkás képzőkbe lehet legyintenek rá, de egy jó nevű gimnáziumba szerintem szólnak érte.
2017. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. szept. 3. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 A kérdező had döntse el, hogy akar-e vagy sem!


Kérdező, nyugodtan lehet piercinged, senkinek egy szava sem lehet! Ha akarsz piercinget, akkor legyen, ha kék hajat akarsz, akkor legyen, ha fültágítót akarsz, akkor legyen, ha tetoválást akarsz, akkor legyen, senkinek semmi joga emiatt megszólni, sem ezek miatt, sem a hajviseleted miatt, sem amiatt hogy bőrbetegséged van, sem ha kövér vagy, sem semmi miatt! Aki kineveti vagy kigúnyol ilyenek miatt téged vagy akárki mást, azt küld el melegebb éghajlatra nem csúnyán, de egyértelműen!

2017. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :)
2017. szept. 3. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!