Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen lány kell?

Ilyen lány kell?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki állandóan piszkál már ez a negyedik éve. Kicsit ilyen kétbalkezes, bénácska lány vagyok és folyton röhög rajtam ez miatt, de ez ilyen szánalom nevetés meg hozzá mondja hogy "jóóóóóisteeeen"... meg hogy a világomról nem tudok azt mondta egyszer. Úgy érzem lenéz és kisebbrendűnek tart. Persze magát istennőnek tartja meg tökéletesnek. Egyáltalán nem az ő se mint tudjuk, SENKI se tökéletes. Ő ilyen plázamacska típus, mindene mű az egész lány maga. Póthaj,festett haj, műszempilla, műköröm, hozzá 2 kg vakolat, push up. Én aláírom ha őígy érzi magát jól csak hagyjon békén. De ezek a mű dolgok nélkül mintha nem is ő lenne... olyan ragyás az arca és visszataszító ezek a dolgok nélkül. Belsőleg nagyon rossz ember. Mindenkit kinevet, a legjobb barátnőjétől elvette a pasiját, rosszindulató, beképzelt és nárcisztikus egoista, matek órán szelfizik, sminkel, hajat vasal, körmöt reszel, lenézi az embereket, tanárnak simán a szemébe mondja hogy anyukád... nem tanul, folyton arra hivatkozva hogy dolgozik pincérként, mindenkit piszkál, 1 igaz barátja sincs, csak azért van neki ami van mert senki nem mer szembe szállni vele, több tanár fél tőle, fűvel-fával lefekszik, 1 tányért nem tud elmosni még a vizet is képes leégetni. Ezek mellett kicsit molettebb és 3 év alatt 1 dekát nem tudott leadni én meg 5 hónap alatt lefogytam 14 kilót. Külső visszajelzések alapján szép vagyok  (persze szerinte nem), derékig erő SAJÁT dús hajam van ami nem mű és igazi, festetlen, saját műköröm nagyságú körmöm van, nincs rajtam 2 kg smink, nem rakom ki amim van, ezek mellett jószívű vagyok, kedves, kitartó, házias vagyok nagyon ( tudok főzni, sütni, takarítani, mosogatni, mosni, ablakot pucolni bármi ami házimunka ), vannak céljaim és a tanulmányi eredményeim is jók. Büszke vagyok magamra hogy le tudtam fogyni. Mindig lehet rám számítani, van humorom, megcsinálok bárkinek bármit, időseknél dolgozom és jó embernek mondom magam. És mégis mindenkinek ez a lány kell, aki mindenkit piszkál és bánt. Ő az osztályfőnök kedvence, na meg a fiúké is... tényleg az ilyen kívül tíz belül nulla lányokat szeretik mindenhol?

Minden nap rajta parázok, most is hétvége van és nem elég hétköznap rajta stresszelni még hétvégén is kell mert annyira elkeserítő és miatta érzem rosszkedvűnek magam. Reggel mikor felkelek van önbizalmam de amint belépek az osztályba azonnal elszáll és semmirekellőnek érzem magam. Ha elmegy mellettem akkor vagy rámnéz büszkén és lenézően vagy rám se néz és semmibe vesz. Annyira semmibe tud venni hogy év végén mindenkit megkínált csokival egyesével engem meg úgy kihagyott hogy rám se nézett. A tesi órák a leges legrosszabbak... ilyenkor rendszeresen bénázok és leégetem magam ő pedig hangosan kinevet és csúnyákat mond rám. Mindenkit ellenem uszít. Annyira rosszul esik ha csak meglátom már mély letargiába estem. Ezt élvezi, ebből nyer erőt, ebből táplálkozik ha a másik szenved. Egész nap csak csak ülök a padba miatta. Mindig reménykedem hogy megváltozik aztán vmit egyből csinál velem és rájövök hogy sose esik le a magas lóról. Ha már békén nem is hagy de akkor mit tegyek hogy semmibe tudjam venni és jókedvű maradjak? Ilyen lány kell nektek fiúk? Hmm? Akkor én is legyek ilyen?

17/l


2017. szept. 3. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Nekem egyikőtök sem kellene, megnyugodhatsz. Azt leírtad mekkora r¡b@nc, Te meg picsogsz minden apróságon. Kit érdekel milyen? Azon iparkodj inkább, hogy Te jobb legyél, ne azon, hogy közvéleménykutatást indíts amiben a r¡b¡k és full átlagok között kell választani.
2017. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Azért te is beszélhetnél szebben a lányról,ha már "jószívű vagyok, kedves, kitartó ..... és jó embernek mondom magam. "

Egyaltálan miért adsz arra,hogy más mit gondol,mond rólad?Ha te ezeket mondod magadról,tudod,hogy ilyen vagy,akkor miért kérdőjelezed meg saját magad,miután jön egyetlen olyan vélemény,hogy nem,te nem ilyen vagy.

Arról a lány nem tehet,hogy ragyás,és agyon sminkeli magát. Valószínűleg én is ezt tenném. Egyáltalán nem biztos,hogy annyi önbizalma van,mint amennyit mutat. Azért bánthat,mert valójában irigyel. Nem kell vele törődni, hadd mondjon amit akar. Nem szabad,hogy az befolyásolja,hogy mit gondolsz magadról,amit más mond.

2017. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

" Ilyen lány kell nektek fiúk? Hmm? Akkor én is legyek ilyen?"

Isten ments.

Nagyon fura osztályod lehet, nálunk a nagyszájú embereket utálják. Ilyen lány csak a lúzer fiúknak kell.


" Ha elmegy mellettem akkor vagy rámnéz büszkén és lenézően vagy rám se néz és semmibe vesz. "

Igazából te teremted meg magadnak a problémát.

Már az is rosszul esik ha rádnéz, és az is hogy ha nem. Tehát már annyira kikészített, mindenbe belemagyarázod hogy ő mennyire gyűlöl téged, akármit csinál.


" tényleg az ilyen kívül tíz belül nulla lányokat szeretik mindenhol?"

Akin 5kg smink van az már a skálán a 3-at se éri el nálam.


"Annyira semmibe tud venni hogy év végén mindenkit megkínált csokival egyesével engem meg úgy kihagyott hogy rám se nézett. "

Szóval az a bajod, hogy aki nem kedvel téged az nem kínált meg csokival. Ehhez nem írok semmit, neked is látnod kéne mekkora butaság ez.


" mit tegyek hogy semmibe tudjam venni és jókedvű maradjak?"

Lásd, hogy mit csinál igazán, a mögöttes tartalmat.

Ő retteg attól, hogy nem jön be a fiúknak, beszólnak neki, elítélik, és utálja a saját arcát, mellével sincs megelégedve.

Ezért rak magára 5kg sminket, kinyomja a mellét, hangoskodik és feltűnősködik hogy ráfigyeljenek. A személyisége miatt nem figyelnek rá igazán, ezért a testét használja arra hogy a fiúk megnézzék.

Egy ilyen szánalmas lúzer miatt érzed rosszul magad, holott az ő önbecsülése lejjebb van mint neked.


Tudod miért bánt téged, és egózik? Mert belül úgy érzi, hogy ő egy nagy rakásszar. És ezt akarja "elrejteni" a külvilág elől, ezért megállás nélkül próbálja azt mutatni magáról: "Én nem vagyok gyenge, nem vagyok lúzer. Erős vagyok..Jól nézek ki.."

De tudatalatt tudja hogy mekkora suttyó.


Te ezerszer jobb vagy nála, nem süllyedsz ilyen mélyre hogy az önbizalomhiányod miatt ilyen beteg legyél.


Ha jó kedvet akarsz magadnak, csak látnod kell hogy téged egy birka próbál elnyomni, mert annyira kellemetlenül érzi magát amiért egy gyökér, hogy ki akar törni ebből a lúzerkedésből, és azt hiszi csak így tud.


Olyan, mint azok az agresszív kiskutyák. Úgy érzik hogy a nagyobb kutyák őt simán kikészítik, fosik, ezért nagyon agresszív hogy ne bántsák. (Vagy valami ilyesmi.)


Annyira könnyen vissza tudnál vágni, hisz egy bohóc.

Fikázd a leggyengébb pontját: A külsejét és a belsőjét. Ezt nagyon érzékenyen fogja venni, ha megemlíted neki hogy smink nélkül egy ragyás ocsmányság, és azért hord push up izét mert semmi melle nem lenne anélkül és egy fiút sem érdekelne úgy. Ettől bőgni fog, és többet nem fog veled kötekedni, mert annyira fáj neki amit mondasz, hogy félni fog hogy megint megbántod az érzéseit.


És mellesleg neked még dús hajad is van, wow.

2017. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Helló! Én melletted állok,volt ilyen emberrel volt dolgom sajnos.

Először is sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy. De próbálj nem foglalkozni vele,zárd ki. Ezek szerint ha ilyen ember,akkor nem sokan szeretik. Szerezz barátokat! Ha lesznek barátaid akkor nem fog ennyire érdekelni. És ha látja,hogy nem egyedül vagy,akkor ő sem fog foglalkozni veled annyira.


2 lehetőséged van: Vagy csendben maradsz és hátha leszáll rólad.

Vagy nem maradsz csendben és kiállsz magadért.


Megértem,hogy te jó kislány vagy,de ő leszarja,épp azért utál,mert te nem vagy olyan,mint ő.

Ő egy rossz lelkű ember,akit nem neveltek meg rendesen. De nem minden a nevelésen múlik. Lehet ilyen a személyisége.

Nem vagyok pasi,de biztos vagyok benne,hogy nem mindaz ilyen lányokat kedvelik. Nem olyan kicsi ez a világ. Majd meglátod,hogy más pasik,emberek is vannak,akik nem szeretik az ilyen lányokat.

Szerinted miért csúfolkodik az ilyen nőkkel a fél világ? Miért készül annyi mém róluk? Nem hiába hívják őket pláza pii... Pénzéhes khöm.. nak.

Érted mire gondolok.

Téged is fognak értékelni,ha nem most később.

Tudom,hogy rosszul érzed magad,nem is fogom azt mondani hogy változni fog ha ez lesz vagy az. Nem fog változni semmi. Ez van. Nem akarlak szomorítani de én is átéltem ezt. Miért nem mész el abból az osztályból,nem megoldható?

2017. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
nekem egy kicsit gyanús a történet, hogy elmondásod szerint elvileg mindenkit megkínált csokival, CSAK TÉGED NEM. szerinted mindenki mást imád, csak téged utál OK NÉLKÜL? biztos ő is beképzelt, vagy én nem tudom, de amilyen szép hosszú regényt írtál arról, hogy ő milyen gonosz, szerintem kicsit előítéletes is lehetsz, és lehet, hogy érzi rajtad, hogy alapból nem bírod, és azért ilyen ő is veled.. nem mondom, hogy csak te vagy a hibás, de nem biztos, hogy csak ő.
2017. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerezz barátokat és akkor le se fogod szarni, hogy ki nem kedvel és miért.
2017. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én téged választanálak mint írtad természetes vagy, nincs rajtad semmi mű hanem olyan szép vagy ahogyan a természet adta neked. Egyedül az ápoltság az amit elvárok, külső terén és ennyi.

belső tulajdonságokat is jól leírtad és már azok alapján is téged választanálak. Nekem alapból elegem lett az ilyen "nagy" emberekből akiknek csaj a pofájuk járt de egy senkik voltak. Én sok embernek a fél karomat nyújtottam de vagy csak a kisujjukat kaptam vissza, vagy a nagy semmit, vagy ha nyújtottam is a fél karomat az egész kellett nekik. Én már eleve nem kezdek ki olyan emberrel akire nem lehet számítani semennyire sem. nekem ebből lett legem az életből hogy sokaknak nehezükre esik vissza adni azt amit kapnak, és ez csak egy pici dolog a sok közül amit még sorolhatnék.

Na most az ha van egy szerencsétlen ember aki bénázik és a másik "tökéletes" meg jól kineveti azt sem tartom helyesnek. Nem is értem hogy ez miért jó a másiknak. Az ha néha néha valaki elkövet egy bakit és kinevetjük abban nem látok problémát, de az hogy ez állandó az már szerintem gond. Senki nem tökéletes a világban, de mindenkiben van valami amit nagyon jól tud és van amit kevésbé. Engem azért érdekelne az a csaj hogy ő miben annyira jó a divatozáson kívül amire büszke is lehetne mert nem hiszem hogy van ilyen. Ő csak a figyelmet akarja magára vonni és így csinálja. Én a helyedben egyszer felképelném.


Amit utoljára kérdeztél hogy te is legyél ilyen, ne ne ne és ne legyél! Sokkal rosszabb lesz hidd el. Maradj önmagadnak és igaz lehet nehezebben találsz majd pasit magadnak, de hidd el ha találsz akkor legalább komoly és normális lesz és lehet életre szóló. Az a csaj meg maximum csak dugásra kell a pasiknak és azok a pasik is vele egy szinten lehetnek. Gondolom neked olyan pasi nem kell.


Próbáld meg a hülyeségeit elengedni a füled mellett, hidd el nem éri meg ezeken rágódni, mert minél jobban látja hogy ezzel téged feltud húzni annál inkább csinálni fogja mert ő ebből nyer magának energiát.

2017. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A lány leírásod alapján egy gonosz kiscsaj, de te sem vagy azért sokkal jobb, attól, hogy nincs műhajad. Ő kifiguráz mert esetlen vagy te meg kifigurázod, mert ő nem tud fogyni. Ő kifiguráz mert nem vagy mű, te meg kifigurázod mert póthaja van..
2017. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!