Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 5 éves angol vagy emelt...

5 éves angol vagy emelt informatika? Sok választ Lany vagyok

Figyelt kérdés
1 hete kezdődött meg az iskola . 5 éves angolra jelenkeztem amire fel is vettek. A tesom (fiu) informatikan van. Azon gondolkozom ,hogy atmenjek e hozzajuk. A mi osztalyunkba csupa lany van, osszesen 4 fiu van nalunk es ugye tudni lehet hogy a lanyok mindig vitatkoznak, kulonckodnek stb.A tesom osztalya meg tok jo.Mikor bemegyek olyan jo a hangulat is mert ott meg fiu van tobb mint lany.Azert akartam angolra jonni mert !!szeretnek nagyon jol beszelni angolul es felek, ha atmegyek infora akkor nem fogok tudni olyan jol beszelni angolul!!!Az infosoknal amugy heti 3 ora angol van.Nalunk angolosoknal 13. Legyszi segitsetek ti mit tennetek a helyembe? Oszinten!

2017. szept. 12. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekel is, vagy csak szórakozni?
2017. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekelne is az informatika, vagy csak a közösség miatt mennél át?
2017. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom mi legyek, ha felnovok ezert valasztottam az angolt mert szeretnek kulfoldon dolgozni vagy ha ossze jon akkor ott lakni.Csak ezert valasztottam igazabalol egy tantagyert se vagyok oda.Tanulni persze tanulnek amennyit csak kell.Ezert a kulfoldi dolog miatt erdekelne hogy ott is megtudok e tanulni angolul.
2017. szept. 12. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Az angolt egy félhülye is megtanulja 1-2 év alatt magától, ehhez nem kell iskola, csak gyakorlás.

Ha viszont olyat tanulsz ami nem érdekel, csak az éveket vesztegeted. Tanulj olyat, ami érdekel is.

2017. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem az a fontos a kettonel,hogy melyikre viszem tobbre.Ha angolt megtudom szepen tanulni infon is akkor atmenek infora ha azzal tobbre vihetem vagy ha hasznosabb
2017. szept. 12. 16:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A magyar se ment, az angol se fog, mindegy hova mész.
2017. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tanulj olyat, ami érdekel, ha az informatika is érdekel, akkor menj át a másik osztályba. Nekem soha nem volt emelt angol, suli mellett heti 2-szer jártam nyelviskolába is esténként, és így meglett a nyelvvizsgám érettségire. Ha külföldre akarsz menni, akkor a legtöbbet úgyis ott helyben szeded magadra. Ma már nincs akkora jelentősége az emelt nyelvoktatásnak, mint az én gyerekkoromban volt. Akkor még nem volt olyan, hogy youtube, ahol bármikor találhatunk angolul videót, amivel lehet tanulni. :-) Manapság igazából már úgy fejleszted a nyelvtudásodat, ahogy tetszik, és te szabod meg az időt is rá. Az informatikához viszont kell egy olyan irányú érdeklődés, kérdés, hogy ez megvan-e nálad vagy nincs.

Még az is lehet, hogy teljesen más érdekel, és később váltasz területet, ahogy én, elkezdtem középiskolában a közgázt, aztán érettségire rájöttem, hogy jó, jó, hasznos, de az informatika sokkal jobban érdekel. Ma meg már mindkettőnek hasznát veszem.

2017. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az iskolában úgyse tanulsz meg angolul beszélni.
2017. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Igazából szerintem tök mindegy, mert jól angolul, meg érdemleges infót nem középsuliban fogsz tanulni, de legalábbis nem a tanórákon. Kivéve, ha mondjuk valami nagyon szuper, értelmes tanárod van.
2017. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!