Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt meg tudom úszni valahogy?...

Ezt meg tudom úszni valahogy? Csináljam meg vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval újabban az igazgató kezdte el tanítani a matekot és amúgy nagyon rendes meg úgy ahogy laza . Aztán mára volt egy halom angol házim meg tanulnivalóm (emelt angolos vagyok) és a matek eszembe se jutott meg még volt egy rakat kémiám is faktra. Szóval kérdezte kinek van kész én meg gondoltam rá hogy felnyújtom de mondom ha mégis végigmegy akkor leírtam magam előtte az elkövetkezendő két évre. Gondoltam csak lesz még valaki. De én voltam az egyetlen. Megkérdezte hogy mi van én meg mondtam hogy elfelejtkeztem róla, de tényleg komolyan eszembe se volt ennyi minden mellett. És azt mondta holnap vigyem be a házimat az irodájába, mert óránk nem lesz. Mit csináljak? Ez olyan gáz komolyan van egy csomó fontos dolga én meg beállítok az irodájába a házimmal? Hagyjam és majd órán bemutatom vagy vigyem be ahogy kérte? Tiszta gáz ezzel zavarni. Hogy gondoljátok? Olyan ideges vagyok nem igaz hogy mindig van valami. 17/l
2017. szept. 13. 22:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval csak én nem tettem fel a kezem hogy kész*
2017. szept. 13. 22:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha azt kérte vidd be akkor vidd be. Ha nem tudna rád időt szakítani, nem kérte volna.
2017. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ahh félek :( kamuznom kellett volna :(
2017. szept. 13. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!