Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A fiukat melyik szinten kezdi...

Fruzsa8 kérdése:

A fiukat melyik szinten kezdi el zavarni egy lany eltérő oltozkodese?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit hülyén tettem fel a kérdést, de én szeretek nem a mai stilus szerint öltözködni, hanem vintage, retro, alternetiv stilusu ruhákat felvenni. Viszont a testvérem elég gyakran megkommentálja. Sőt nem csak ő, apukám is. De én igyekszem kitartani a saját stilusom mellet, de azért az ilyenek megingatják a maradék magabiztosságom is. Szerintetek igazuk van? Kiváncsi vagyok egy kivülállónak mi a vélleménye

2017. szept. 15. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem oltozkodj ahogy akarsz. Sógornőm is allandoan angolkisasszonynak képzeli magat. :) lassan 35 es se kutyája se macskája. Talan ha nem ugy nézne ki mint a hamupipőke meg a hofeherke beteges genetikai mutacioja, akkor talalna valami értelmes csavot maga mellé egy farmer-poloba.


Es persze nem kell tomegcikkekbe járni, de nem a vintage dolgoktol leszel egyedi, hanem attol lennel ha letojnad mit gondol mas errol.

2017. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont leszarják, ha magamból indulok ki a ruházkodás nálam nem igazán számit, nyilván ne legyen toprongyos, legyen saját stilusa....de annyira nem érint a dolog.
2017. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
A harmadikon.
2017. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyen nincs, hogy "a fiúkat". Az van, hogy az öltözködésedtől függ, milyen fiúkat fogsz vonzani. Ha plázacicának öltözöl, akkor nyilván mások fognak vonzónak találni, mintha kocka lánynak vagy rockernek öltözöl. Nyugodtan próbáld ki ezt a stílust, aztán ha úgy látod, hogy nem a megfelelő célcsoportra sikerült "lőni", akkor majd változtatsz.

2017. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lesz, amelyiknek így fogsz tetszeni. Másnak meg másban tetszenél. Nem kell ezt túlgondolni. Ha nem egy zsákfaluban laksz, hanem egy rendes városban, akkor fiúból is lesz mindenféle. Olyan is, aki úgy passzol hozzád, ahogy vagy. Persze az kétségtelen, hogy minél extrémebben különbözöl a konvencionálistól, annál jobban szűkül ez a kör.
2017. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!