Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elottem beszelnek ki az...

Elottem beszelnek ki az osztalytarsaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hagyjam figyelmen kivul,vagy szoljak be valamit?Ha nem szolok semmit gyavanak tunok.A heten mar ketszer tortent ez meg.
2017. szept. 16. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez már több mint pofátlanság.

Persze,legyél határozott és szólj közbe.

Lehet,hogy túlságosan csendes vagy és azért gondolják,hogy veled mindent meg lehet csinálni,úgysem szólsz semmiért.

2017. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha hagyod még rosszabb lesz, küld el őket melegebb éghajlatra, ha csak annyit mondasz, hogy "Én is itt vagyok" akkor csak kinevetnek, tapsztalat. Legszívesebben odacsaptam volna kettőt de hát civilizált emberek vagyunk, ugyebár.

Na szóval ne hagyd magad!

2017. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne hagyd szónélkül legyél határozott,én annó nem szóltam semmit ha ezt csinálták,de akkor úgy veszik hogy ez még belefér és mégbátrabvan alázhatnak.Játszd le magadban a jelenetet,készülj fel rá,hogy hangosan beszélnek rólad ,odafordulsz és azt mondod :imàdom,hogy azok pofáznak rólam akik nem is ismernek,vagy akár durvábbat is szólhatsz ami a szituációhoz passzol.
2017. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2017. szept. 16. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Számtalanszor hallottam már, hogy a hátam mögött kibeszéltek, de valahogy soha nem vitt rá a lélek, hogy beleszóljak. És minden egyes ilyen alkalmat pokolian bánok. Ha képes vagy rá, tedd meg!
2017. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!