Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek az egyetemi...

Szerintetek az egyetemi oktatók megjegyzik, kik járnak be előadásra, és kik nem?

Figyelt kérdés
Számíthat ez vizsgánál? Persze, ha tanult az illető.

2017. szept. 16. 19:46
 1/5 anonim válasza:
100%

Már a második héten erre vagy kíváncsi? :DDDDDDDDDDDDDDDD


Mellesleg általában van névsor még az egyetemeken is, persze van olyan tanár, akit cseppet sem érdekel a tartózkodásihelyed... Változó! :D

2017. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Arra esetleg emlékszik, hogy egyáltalán nem ismerős neki a vizsgázó.
2017. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanárfüggő. Nálunk a legtöbb órán nincsen katalógus, de van olyan tanár aki így is megjegyez és szivat a vizsgán. Volt olyan is aki bemutatkozott a vizsga előtt, mert tudta, hogy még nem találkoztunk (egy előadására sem mentem be) és teljesen jófej volt. Meg persze attol is függ, hogy mennyien vagytok. Amikor 15-20 ember van bent azt könnyebben jegyzi meg, de azt amikor 300an vagyunk az előadóban nem hiszem. Én nem járok olyan órára ahol 100nál többen vagyunk.
2017. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kb 10 ember jár csak be az előadásra akkor nincsen nehéz dolguk :DD
2017. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én járok előadásokra, csak kíváncsi voltam. Nem gólya vagyok.
2017. szept. 16. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!