Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy aki nem...

Miért van az, hogy aki nem akarja, hogy megjegyezzék a nevét, annak megjegyzik a nevét, aki pedig nevet akar szerezni magának, annak pedig nem jegyzik meg a nevét?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi érdemi dolgot nem csináltam és egy rakás ember megjegyezte a nevemet, s nem vagyok képes lekoptatni őket magamról. Még újságíró is kíváncsiskodott utánam, illetve írt rólam ezt-azt. Pedig csak megírtam néhány unalmas cikket 1-2 portálra és ennyi. Ebben semmi olyan nincs, ami miatt említésre méltó ember lennék.


Mások bezzeg, ha hírnevet akarnak, akkor van, hogy még ennyire sem sikerül nevet szerezniük maguknak, pedig vért izzadva erőlködnek.



2017. jún. 17. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Te most dicsekedni jöttél ide, vagy sajnálkozni?

Azt még nem ártana azért tisztázni..

2017. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ez a legnagyobb problémád?
2017. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kérdésedhez tartozó (GyK-s nicked) igazán könnyű megjegyezni.

Olyannyira, hogy a többség plagizálja is.

2017. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Messze vagy még a hírnévtől.
2017. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Már az is baj, hogy próbálom megérteni mi alapján zaklatnak mások és mi alapján kezdenek el engem olyasmi miatt zargatni, ami nekem teljesen érdektelen?


Dicsekedni meg nem szoktam.

2017. jún. 17. 13:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha már cikkekhez adtad a neved,akkor megkérdezhetem hogy hogy hívnak?
2017. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem adtam cikkhez a nevemet és mégis írnak rólam. Azt akarom megtudni, hogyan koppintsam le ezeket az újságírókat és az idegesítő embereket.
2017. jún. 18. 12:32
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 1-2 tényleg unalmas cikket közöltem le régi DOS-os játékokról; rajzfilmekről; animékről; stb... néhány portálon. Semmi érdemleges. Aztán azt vettem észre, hogy rólam írtak egy cikkrészletet a 444-en, hogy ki is lehetek valójában... Tökre idegesítő. Miért pont engem kellett elővenniük?
2017. jún. 18. 12:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű, mert te ennyire különleges vagy.
2017. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért lennék már különleges? A legunalmasabb emberek között voltam az egész középiskolában.
2017. jún. 21. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!