Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Uszoda öltöző kis pénisszel?

Uszoda öltöző kis pénisszel?

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves fiú vagyok idén vagyok 10-es, és járnom kell úszni az iskolával. Múlt héten volt az első úszás, és úgy gondoltam hogy az öltözőben nem leszek szégyenlős, inkább egyszerűen letolom a többiek előtt. (Eddig nem láttam az osztálytársaim meztelenül, mert tavaly még nem jártunk úszni.) Szóval így is tettem, nem szégyenlősködtem, ahogy az osztálytársaim sem. De arra lettem figyelmes hogy mindenkinek nagy, lógós farka volt, nekem meg ilyen kis 6 centis lankadtan. De már nem volt visszaút és a többiek meglátták, felesleges lett volna itt már takargatni. Aztán kimentünk a medencéhez, és többször előfordult hogy a fiúk a lány osztálytársaim előtt cikiztek a méretem miatt, meg mutogattak a fürdőgatyámra. (Ami ugye mindenkinek az uszodában kötelező feszülős gatya volt, így minden átlátszott).

Na most holnap megint lesz úszás, nem tudom mit csináljak, kezdjem takargatni vagy mostmár úgyis mindegy?



2017. szept. 17. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem most már mindegy. Inkább próbálj ne is foglalkozni velük.
2017. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit kellemetlen hogy mostmár az összes csaj az osztályban tudja hogy kicsi a farkam...
2017. szept. 17. 19:15
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Tegyél be egy darab lecsókolbászt.
2017. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha már úgy is tudják akkor nincs sok mit vele tenni. Egyszerűen próbálj minél kevesebb figyelmet adni ennek a dolognak.
2017. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Magyarázd el a hús -és vérpénisz közötti különbséget.

Azaz lankadtan 6 centi, állva 20 és betonkemény.

2017. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
mondd meg, hogy kicsi, de játékos.
2017. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

Én azt nem értem minek kötelező a feszülős. Nekünk általánosban volt ilyen, hogy még az erek is látszódtak rajta, és már akkor ultra égő volt, úgy is hogy nem volt kicsi. Utána normális strandos nadrágot hordtam.

Hordjál másmilyen úszónadrágot, és ne érdekeljen a tanár mit mond.

Az meg hogy barátaid 16 évesen ilyenen szórakoznak az is vicc. Mi nem is néztük egymás pö csét. Úgy írtad le mintha mindenki végigszemlézte volna a másikét.

2017. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Most már mindegy. És a többieknek is legyen mindegy, hogy mekkora a tiéd, ha nem arra pályáznak! 😁 Egyébként se tudhatják ebből, hogy mereven mekkora.
2017. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszavágás: a buhzik nézegetik egymás farkát
2017. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Fogalmuk sincs róla... Azt tudják, hogy lankadtan kicsi.

SEMMIT SEM JELENT. Lehet, inger teli állapotban neked legnagyobb. Nem tudhatják. S amíg nem lankadt kukaccal akarsz majd szexualizálni egy lányt, nem számít a lankadt méret.

2017. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!