Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azt fogják hinni hogy szerelme...

Azt fogják hinni hogy szerelmesek vagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jóba lettem egy lannyal, akit mindenki lenez es stb..Felek hogy csufolni fognak engem is meg ot is h jajj jarunk stb..mit tegyek? Meg nem lesz fura hogy eddig egymashoz se szoltunk most meg egyutt logunk?(8.osztaly)
2017. szept. 22. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Jöjj össze vele, és ne foglalkozz mások véleményével. Ha kölcsönös a szimpátia, és jól érzitek magatokat egymás társaságában, miért ne?
2017. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adj okot a pletykának, jöjj össze vele.
2017. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sok buta ember csúfolkodik meg pletykál. Akinek van egy cseppnyi esze ès egy halvány kis együttèrzès a szívèben az nem.
2017. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is így vagyok, legalább 3 fiúval csúfoltak, hogy "jaj, de cuki!!!" (ezt visítva) "oh, és akkor most jártok?" "mikor lesz az esküvő?!" stb. stb.


Nem értem miért hiszik azt, hogy ha egy fiú meg egy lány jóban van (különlegesen) akkor az már szerelem. Ha a sors úgy hozza, hogy ő lesz a nagy Ő, miért ne? De ha meg nem, akkor meg minek?


8.-os / Lány ;)


Sok sikert: rázd le a gúnyolódókat és hallgass a szívedre! (bocsi az "érzelgősségért") :D

2017. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, jol érzitek magatokat egymással, akkor meg nem mindegy mit gondolnak?
2017. szept. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!