Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Részeg embernek mennyire...

Részeg embernek mennyire lehet hinni?

Figyelt kérdés

Egy buliban volt egy lány, aki amúgy nem szokott inni, de most ivott egy kicsit és fejébe szállt a pia.

Azt mondta, hogy már régóta nagyon tetszem neki, sokat gondol rám és ő már ezt rég el akarta mondani, csak félt a reakciómtól.


2017. szept. 1. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
a részeg ember és a gyerek az aki mindig igazat mond.
2017. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Emberfuggo. En reszegen is hazudok.
2017. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

A gyerek-részeg példa annyiból helytálló, hogy a gyerekek is tudnak kis manipulatív hazugok lenni, ha a helyzet úgy kívánja, és az alkohol sem instant igazság szérum.

Persze részegen kevésbé cenzúrázza magát az ember, szóval Kérdező, ebben az esetben szerintem igazat mondtak neked.

2017. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Szerintwem meg azt se tudta mit beszél, vagy hogy ki vagy egyáltalán.
2017. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

"a részeg ember és a gyerek az aki mindig igazat mond"


Ez egy hatalmas baromság. A gyerekek úgy hazudnak, mint a vízfolyás, kb. onnantól kezdve, hogy megtanulnak beszélni.

A részegek úgyszintén, nem egy ismerősöm van, aki részegen hatalmas kamugép, sőt, kitalált történeteket ad elő igazként, vagy épp jópofizik valakivel és azt mondja neki, hogy tök bírja, közben meg józanul mindenki tudja, hogy rühellik egymást.

A te esetedben azért valószínűleg csak annyiról volt szó, hogy a csajnak kicsit feloldódtak a gátlásai, és emiatt el merte mondani, hogy tetszel neki. Gondolom jól is éreztétek magatokat együtt.

2017. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt a mondatot így nem valószínű, hogy bekamuzta.
2017. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatokat értsd piára:

https://www.youtube.com/watch?v=OfxznTL8LhE

2017. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igazat mondott, ebben az esetben. A fejébe szállt az még nem részegség, de arra pont elég, hogy a gátlásait levetkőzze.
2017. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legőszintébb a részeg gyerek.
2017. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt sose értettem, hogy miért gondolják azt, hogy a részeg ember igazat mond. Éppen az ellenkezője jellemző rájuk. A legtöbb azt mondja, hogy "nem vagyok részeg", "éppen csak egy kortyot ittam" stb, és minden józan ember körülöttük tudja, hogy ez nem igaz.
2017. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!