Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minden 15 éves srác ilyen?

Minden 15 éves srác ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval, csak annyi, hogy van egy osztálytársam, aki olyan, hogy néha tök jófej velem, röhögünk meg beszélgetünk, aztán másnap mikor találkozunk a buszon nem is köszön...meg vannak napok, amikor keresi a társaságom, de vannak amikor le se szarja mivan velem. Minden fiú így váltogatja a hozzáállását másokhoz? Ha igen, miért? xD 15L

2017. szept. 22. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem minden fiú ilyen. Valószínűleg nem érdekled komolyabban.
2017. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem minden 15 éves srác ilyen, azonban semmi meglepő nincs benne. Kamaszodik, szóval elég nagy hangulatingadozásai vannak. Teljesen normális, ha egyik nap teljesen szociális, másik nap meg magábafordulóbb. Ettől még simán lehet, hogy érdekled, de ez csak akkor derül ki, ha elhív valahova kettesben stb.
2017. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
nem mind ilyen csak őket észre se veszed..
2017. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ilyen, mert nem nevelték arra, hogy csak mert nincs jókedve, még illik köszönni másoknak.
2017. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy próbálja azt adni, amit te adsz neki. Én is ezt szoktam csinálni, hogyha egy lány osztálytársam (akibe amúgy bele is vagyok zúgva egy kicsit, de az mellékes :D ) napokig le se szar, utána én is elkezdem ugyanezt, passzívabb vagyok vele ilyenkor, mert ha ő nem foglalkozik velem, akkor én miért foglalkozzak vele, ha nem akar velem beszélgetni? Úgy vagyok vele, hogy nem szeretek "zavarni" másokat, lehet, hogy ő is így van összerakva. :D
2017. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15 éves fiú vagyok amúgy, ez lemaradt a végéről. :D
2017. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!