Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Őrülten tetszik a tanárom....

Őrülten tetszik a tanárom. Hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :')


Tudom, hogy millió ilyesmi kérdés van itt, de mint minden bolond tini lány, én is úgy érzem, hogy az én esetem "kicsit máás"... Pedig nem az :"D Első évemet kezdtem el idén a gimnáziumban, még el se telt egészen egy hónap, de már most úgy érzem megőrülök. Sosem voltam még ilyen helyzetben, mindig kiröhögtem az osztálytársnőimet, ha pl. a tesitanárról áradoztak komolytalanul a szünetekben. Egészen addig nem tudtam milyen szar ez, míg be nem lépett az angoltanárunk abba a hülye angol terembe :D Mindig imádtam ezt a nyelvet és jó voltam belőle, most meg tiszta izgulós vagyok már órák előtt. xD A tanár úr annyira tökéletesen és istenem, tudom, hogy idióta vagyok, de úgy meg csókolnám... Persze tudom, hogy ez sosem fog megtörténni, mert ő 35 és helyes, vicces; én mindössze 15 vagyok és csúnyácska is. De mégis hogy verjem ki a fejemből?


2017. szept. 24. 22:56
 1/8 A kérdező kommentje:
*Tökéletes (elnézést😁)
2017. szept. 24. 22:57
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Hát, jó kérdés 🙃 kettőtök között úgy se lehet semmi, neked nem egy 35 éves férfi kéne, hogy tetszen (bármilyen kegyetlenül is hangzik), ő meg mehetne a börtönbe ha bármi olyan csinálnátok. Ezt realizáld és idővel el fog múlni ez a fellángolás, szerelemnek azért nem nevezném.
2017. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Akkor jól kezdődött az idei tanév, 2 hónappal ezelőtt nem gondoltad volna mikor még a napon sütteted magadat, hogy ez fog történni :D Nem irigyellek, vágyakozni, sóvárogni, reménytelenül, viszonzatlanul szeretni, nem kellemes. Jó, hogy már nem vagyok iskolás :D
2017. szept. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

2

Tévedsz, nincs büntetőjogi következménye 14 év felett.

Akár járhatnak is egymással.

2017. szept. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

#4:


Jól van, azért ne add már alájuk a lovat.

2017. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly mikor bekerültem a középsuliba és megkaptuk az ofőnket én is már az első napon megnéztem, aztán rá 2 hónapra megis tetszett nekem.Ő már közelített a 40 évhez míg én csak 15 voltam... Aztán jóval később gondolkodtam hogy igen nem lenne egészséges ha mondjuk a tanáromnak megtetszenék..

Viszont a diákokkal gyakran megesik hogy megtetszik nekik a tanárjuk mert felnéznek rá és rajonganak értük.

Én is nagyon sokszor gondolkodtam, sőt álmodoztam róla hogy megcsókolom, de tudom hogy ez nem reális sehogy sem.

Mivel tudott arról hogy én többet érzek iránta így elmondhattam neki az érzéseimet is mert meghallgatott és tanácsot adott nekem.Ő ezt ugye nyílván nem viszonozta.

Én iskola időben ráírtam és beszélgettünk egy héten egyszer vagy kétszer.Nagyon boldog voltam mikor vele beszélgettem, de amikor a szünetek voltak (mint pl téli,stb...) akkor egész szünetben magam alatz voltam annyira szomorú voltam és rádaásul a családommal csak 1-2 szót váltottam.Aztán visszamentünk a suliba és ő kisett kb egy hónapot a suliból mert volt egy betegsége és én az az idő alatt depressziós lettem.Aztán mikor vissza jött a suliba akkor beszéltem vele személyesen és ezt elmondtam neki és a beszélgetés segített rajtam.A suliban pedig amikor ott volt a közelemben akkor mindig nagyon furcsán viselkedtem. Ezeket most azért íro. le hogy nem minden jó abban a dologban ha megtetszik egy tanárod...

Aztán volt hogy elfoglaltam magam hogy kiszeressek belőle de csak rá tudtam gondolni bármit csináltam.

Idő nem segített mert hiába plátói volt akkor is ugyan úgy éreztem még hónapokkal később is mint mikor megtetszett.

Próbáltam barátkozni, ismerkedni de ez sem segített.

Aztán hagytam az egészet és már nem beszéltem többet az érzéseimről a tanáromnak mert idő közben lett egy barátnője és tiszteletben tartottam.

Aztán eljött az év vége és rossz volt hogy nem láthattam a nyári szünetbe meg ugye már idén sem láthatom mivel engem már nem tanít... Aztán év végére jó viszonyunk lett és mondta hogy bármikor írhatok neki csak nem biztos hogy mindig vissza tud írni.

Nyári szünetben nagyon sokat beszéltem vele, majdnem minden nap és tényleg nagyon jól kijöttünk.Aztán nyári szünet végére sikerült belőle kiszeretnem amit szintén elmondtam neki de a beszélgetések megmaradnak csak a suli meg a munka miatt kevesebbet tudunk beszélni.

Úgy szerettem belőle ki hogy nem erőltettem hogy kiszeressek belőle, mert ezt feladtam.

Ahogy szinte minden nap beszélgettünk így szinte a tanárommal való beszélgetés olyan mintha minden napos lenne és megszoktam, de közben ismerkedtem és volt aki elcsavarta a fejemet így sikerült belőle kiszeretnem.

A tanárom rendes volt hogy segített nekem.

2017. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nagyon rendes tanárod lehet:) szerencsés vagy ilyen szempontból


Én nem mondanám, hogy szerelmes voltam a tanáromba, inkább csak bejött. Egyszer nyáron voltam egy angoltanfolyamon és az ottani tanár (25-30 közötti férfi) nagyon megtetszett. Sokat gondoltam rá, nézegettem róla képeket, kicsit zavarban voltam. Amint bejött a terembe, azt gondoltam, milyen helyes. És emellett nagyon jó humora is volt. Persze tudatosítottam magamban, hogy ez egy rajongás, soha a büdös életben nem fogok vele összejönni, nem is csókolhatom meg.

Szerintem, akármilyen nehéz is, tudatosítsd magadban, hogy ez egy plátói szerelem lesz. Szerintem az előttem lévő jól leírta mit csinálj.

Semmiképp ne mondd el neki, hogy szerelmes vagy belé, mert az mindkettőtöknek kellemetlen lesz ezután.

2017. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó ezeket a sztorikat így olvasgatni, akkor is, ha nem is egészen "happy end"-el zárultak. Így legalább tudom mire számítsak :) Eszem ágában sincs elmondani neki; ez az, amihez akkor sem lenne merszem, ha akarnám :')
2017. szept. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!