Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van ez velem, normális...

Miért van ez velem, normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Most lettem gimis, 12 fős osztályból(ahonnan kiközösítettek)kerültem egy 36 fősbe. A gimi a város egyik legjobb hírű iskolája, többek között ezért is jelentkeztem oda.

Az osztályfőnök rendes, kedvesek az osztálytársak, szóval ilyen szempontból minden okés.


Viszont lenne egy furcsa problémám. Az egész osztállyal(nem csak 5-6 lánnyal, akikkel a legtöbbet vagyok) tök simán elbeszélgetek élőben, még a sráccal is, aki megtetszett a gólyatáborban, viszont facebookon nem merek senkire sem ráírni.

Nem tudom miről beszélgethetnénk, hiszen csak a gólyatábor volt+ 1 nap suli. Tegnapra meg szerveztek egy találkát, de arra sem mertem elmenni, mert nem tudtam mit kezdjek majd ott magammal(ez ellentmondás az elejéhez képest, de mivel az osztály 3/4-ed része visszamondta, így én is).

Szerintetek miért vagyok ilyen félénk? És miért csak a suliban tudok beszélgetni az osztálytársaimmal?



2017. szept. 2. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Off bocsi de ez melyik suli?☺☺☺
2017. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szfvár Vasvári
2017. szept. 2. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszi☺
2017. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szívesen, valaki nem tudja miért van ez, bár azóta már írtam osztálycsoportba, de senkinek se merek külön privátot írni.
2017. szept. 2. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Végül is érthető a problémád. Kevés közös élmény fűz még ezekhez az emberekhét és attól félsz, hogy emiatt semmiről nem tudnál velük beszélni.

De az már nagy előrelépés, hogy a csoportbár írtál :)

Először gondolj bele, van e olyan ember akinek szívesen írnál. (Mert egyébként miért baj az ha nem pötyögsz állandóannyira feszen ha a valóságban beszéltek?) Ha van olyan ember akinek szívesen írnál, akkor csak írj rá. Írhatod azt is, hogy már x ideje ismeritek egymást/beszéltek egymással de itt még nem váltottatok szót. Megírhatod neki te pl. mit csinálsz otthon, megkérdezed ő mit csinál.

Amúgy nem kell ennek a beszélgetésnek egésznap tartani, ha már igazán jóban lesztek akkor random írtok majd egymásnak és lehet még a köszönés is elmarad, mert nincs értelme ezzel megszakítani a gondolatmenetet.

2017. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Probléma megoldva, egyik csajjal közösen megyünk majd edzeni, és rámírt, szóval merek majd vele beszélgetni facen is.:D

Meg szép lassan gondolom a többiekkel is.

2017. szept. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!