Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen helyzetbe át tudnék...

Ilyen helyzetbe át tudnék kerülni másik suliba?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben kezdtem el tanulni cukrászként és most újra kell járnom ugyan azt az osztályt mivel megbuktam tavaly.

8-os évvégi eredményem pedig 2-es.

Már tavaly is voltak gondok, de megint azt gondolom hogy nekem nem tetszik ez a szakma és én mást szeretnék tanulni mert ez engem egyáltalán már nem érdekel.

Beszéltem a szüleimmel erről de azt mondták hogy ezzel az eredménnyel nem vesznek fel másik suliba.

Viszont én szeretnék érettségit csak nem cukrászatból...

A cukrász óráimat is érdektelennek találom és csak nézek ki a fejemből...

Nem szeretnék itt maradni.

Van megoldás erre, vagy ez teljesen reménytelen?



2017. szept. 28. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Felvételizned kellett volna újra, valami gyengébb középsuliba, ami vagy sima gimnázium, vagy olyan szakmát tanít, amihez lenne kedved. Ha tavaly nem tetted meg, akkor majd idén.
2017. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Így év közbe lehet ilyet csinálni?
2017. szept. 28. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg most is meg lehetne próbálni, de most már lehet, hogy érdemesebb a következő felvételire koncentrálni. Egyelőre tájékozódj, hogy tudd, melyik suli a cél.
2017. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!