Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok egy ilyen helyzetbe...

Mit tudok egy ilyen helyzetbe tenni? Kivihetnek erőszakkal egy másik országba 18 felett?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy majdnem egy éve diplomaztam le, de nem sikerült elhelyezkednem.....volt egy-ket diák munkám meg ilyesmit amit adtak. Rendes munkahelyre a szakmámban akartam elhelyezkedni, de anyukám már nagyon ki van borulva. apukám pedig aki kint el külföldön folyamatosan azzal hivogat h muszáj kiennem hozzá, uljek fol a gepre es jojjek ki hozzá takarítani stb. Mondtam neki h nem akarok/tudok kimenni, de nem erdekli. Ma pedig felhívott, hogy holnap delre legyek kész értem jon. Az lenne a kérdésem, h ki tud hurcolni ilyen körülmények között? Egyébként ahol lakunk anyukámmal bevagyok jelentve(meg meg anyukám). Kitudnak dobni otthonról ha nem megyek el? Rendőrt esetleg tudok hívni ilyen helyzetbe?

Megkoszonok minden segitseget!


2017. ápr. 9. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Erőszakkal semmi szín alatt nem hurcolhat ki.



"Egyébként ahol lakunk anyukámmal bevagyok jelentve(meg meg anyukám). Kitudnak dobni otthonról ha nem megyek el?"


Ki hát.


"Rendőrt esetleg tudok hívni ilyen helyzetbe?"


Tudsz, csak nincs értelme.

2017. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Mi bajod lesz abból, ha egy kicsit takarítasz külföldön? Majd visszajössz tapasztalatokkal, jobb nyelvtudással, és elhelyezkedsz jobb munkahelyen. Más diplomások is takarítanak. Kelj fel a gép elől, idelye dolgozni, mert már idős vagy ahoz, hogy eltartsanak. Mások örülnek, ha rokoni úton kimehetnek.
2017. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha megfogna es betenne a kocsiba ilyesmi.... Vagy mondjuk nem nyitom ki az ajtót, es beakarja verni.....ilyenkor kijon-e a rendőr es mondjuk elzavarja-e....
2017. ápr. 9. 18:33
 4/18 A kérdező kommentje:
De én nem akarok kimenni külföldre.
2017. ápr. 9. 18:34
 5/18 A kérdező kommentje:
Most egy nap alatt nem tudok elkoltozni sajnos.....Arra lettem volna kíváncsi, hogy milyen jogaim vannak(vagy nincsenek).
2017. ápr. 9. 18:37
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne is menj! Semmi szín alatt ne hagyd magad! És igen kijön a rendőr és elzavarja.
2017. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De akkor is ha az apám és nem en vagyok a lakás tulajdonosa?
2017. ápr. 9. 18:44
 8/18 anonim válasza:
100%
Félsz az apukádtól? Volt, hogy már ártott neked? A felnőtté válás első lépcsőfoka, a szülőkkel való szembeszállás. Ha úgy érzed, hogy ez a lehetőség nem megfelelő számodra, akkor nem kell kimenned, de saját lábadra kell állnod. Felelősséget kell vállalnod. Hiába vagy diplomás, nincs elég élettapasztalatod, se kapcsolataid. Alacsonyabb pozícioban, de el kell helyezkedned. Valahol el kell kezdeni. Rendőrök addig nem fognak kimenni, amíg vér nem folyik. Szerinted napi hány kisnyugdíjas hívja őket apró h.lyeségek miatt?
2017. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
" egy éve diplomaztam le, de nem sikerült elhelyezkednem.." Miböl élsz????
2017. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De egy nap alatt nem tudok elkoltozni
2017. ápr. 9. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!