Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akkor volt tanárom számára...

Akkor volt tanárom számára csak beszélgető partner vagyok?

Figyelt kérdés

Én nagyon kedvelem a volt tanáromat és én szeretném ha barátok lennénk, persze ez tőle is függ.

Ezt írtam neki:

Úgy érzem hogy szükségem van ... bácsira eddig is és a továbbiakban is.

Nagyon jó társaságnak vélem.

Mondjuk meg is látszik hogy ... bácsival szeretek beszélgetni.Örülök hogy ilyen jóban lehetünk.

Ő válasza:

Én is örülök ennek.

Köszönöm szépen, hogy a beszélgető partnered maradhatok.



2017. okt. 2. 15:16
 1/3 TR75 ***** válasza:
Nem derül ki a nemed. Mindenesetre szerintem a tanár "biztonsági" választ adott, mármint diplomatikusat.
2017. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez pontosan azt jelenti, hogy nem tekint barátnak (én mondjuk csodálkoznék, ha nem így lenne), de szívesen beszélget veled néha, ha úgy adódik.
2017. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Beszélgess a szüleiddel, a barátaiddal vagy a kutyáddal. Ne a tanároktól akarjál már érzelmi támaszt kapni. Ennek csak szenvedés a kimenetele, mert nem normális és ha már nem tanít, a tanár nem fog foglalkozni veled.
2017. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!