Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudok beszélgetőpartnert...

Hol tudok beszélgetőpartnert találni magamnak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Miről szeretnél beszélgetni?
2015. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Akár itt is.
2015. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Itt iiiiiiiis


16/f

2015. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Beszélgess magaddal. Én is azt teszem.
2015. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályra gondolsz? És milyen témakörökre? :)
2015. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Buszon,vonaton,boltban,munkahelyen,iskolában,pékségben, turkálóban,Facebookon,játszótéren,bevásárló központban,gyorsétteremben,orvosnál,patikában,piacon és még megannyi helyen.Én állandóan találok,idegenekkel is elbeszélgetek.
2015. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én évek óta keresek olyan embert, akivel angolul lehetne együtt tanulni, nem elkérnia jegyeztét, mert van szuper tanulócsomagom, csak együtt tanulni ingyen, de annyira visszataszyító vagyok, hogy nem találtam ilyet, marha nehéz barátokat találni, kommunikálni, még ilyen marha drága témakörben, mint az angol, bár az is lehet, hogy ahol én vagyok, ott már mindenki beszél angolul, én is sokkal könnyebbnek gondoltam ifjabb koromban az ismerkedést, de így rossz, főleg, hogy minden borzalmasan túl van manipulálva és az ember hol többet, hol kevesebbet mutat magából, így nehéz eléigazodni, politizálni egyenlő az öngyilkossággal például
2016. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jé, én ugyanabban a "cipőben" járok, mint a 7-es válaszoló - szóról-szóra! Én is hosszú évek óta kutatok minden "dugi" lehetőség után, hogy angoltanuláshoz partnereket keressek.


Azt tapasztaltam, hogy az ismeretségi kör kiépítésének lehetőségei éppolyan sokrétűek, mint maguk az akadályok.


De igyekszem reménykedni abban, hogy a kitartásom - ha időnként tanácstalan vagyok is néha ez ügyben - egyszercsak meghozza a várva-várt gyümölcsét...

2016. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Serpent ***** válasza:

4/8-nak: Önmagával inkább ne, mert rossz társaságba keveredik.

(Na jó ez csak egy megjegyzés volt mert nem hagyhattam ki. XD)

Kérdezőnek: Keress olyan köröket akiket ugyanaz a dolog érdekel mint téged. Ha van kedvenc sportod (pl a foci), akkor keress egy olyan társaságot ahol az emberek ugyanazt kedvelik mint te. Ha szeretsz pc-n játszani, akkor keressél gamereket. Hasonló a hasonlónak örül.

2017. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 apple4021 válasza:
Èn pèldául vevő vagyok a beszèlgetőpartnerségre :D akár angolul is
2017. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!