Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lefizetik a tanárt?

Lefizetik a tanárt?

Figyelt kérdés

Létezik még ilyen, hogy pénzt adunk a tanárnak,hogy kivételezzen velünk és,hogy a dogák mindig ötösek legyenek?

Elég undorító mit ne mondjak...Valakinek esetleg van ilyen tapasztalata talán élménye ezekkel kapcsolatban?



2017. okt. 3. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk év végi vizsgán volt ilyen (ennek is függvénye hogy mehetsz-e érettségizni). Az egyik srác vizsga előtt a tanár zsebébe csúsztatott egy borítékot..hát, vizsgázni már nem mehetett, felfüggesztették majd kirúgták. Azt hiszem fel is jelentették.
2017. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Puskazas van inkabb.
2017. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Normális iskolában már nem olyanok a dolgozatok, hogy Pista bácsi hasára üt, és mond öt kérdést. Nézz meg egy érettségi feladat sort(nekünk már első évtől kezdve csak érettségi feladat volt), amikor eseményeket kell sorba rendezni, ott mit tud kipipálni a tanárt? A hibásakat? Plussz a témazárókat nekik el kell tenniük, azt utána bárki megnézheti. Nagyon könnyű lebukni, így nem gondolnám, hogy bármelyik tanárnak is megéri ezt csinálnia. Főleg, hogy az osztály előtt előbb-utóbb úgyis kibukik, hogy a társuk, akit ismernek, buta mint a föld, de azért ötös matek témazárót ír... :D Olyan van, hogy egy tanárnak van kedvence, és akkor neki kedvez - nem veszi észre ha puskázik, ha kifejtős feladat van akkor a gyengébb választ is elfogadja, stb. De ilyen lefizetés szerintem már rég nincs.
2017. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ilyen.
2017. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"a témazárókat nekik el kell tenniük"


És ha a diák hazaviszi megmutatni, aztán sose viszi vissza a tanárnak?

2017. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nálunk nem lehetett hazavinni, ha valakinek a szülője kíváncsi volt rá, akkor fogadóórán vagy szülőin megnézhette.
2017. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 Témazárót nem lehet hazavinni, minden más dolgozatot haza lehet, de azt nem. Azt mindig órán megnéztük - normálisabb tanároknál át is beszéltük a feladatokat -, és óra végén visszaadtuk. Ellenőrizték, hogy mindenki visszaadta-e. De lefotózni például lehetett, úgyhogy bárki megtudta otthon mutatni.
2017. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy minden dolgozatot hazavihet a diák megmutatni, úgyhogy utána már bottal ütheti a nyomát a tanár...
2017. okt. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokan leírtak okokat amik igazak is de kizárt, hogy ne forduljon elő néha. Biztos nem általános de pár eset tuti, hogy van azért. Amúgy azt a nem sok esetet én nem úgy képzelem el, hogy ötöst adnak és kivételeznek hanem, hogy nem buktatják meg. Én hallottam olyanról akit a pénz miatt vettek fel gimibe ha jól tudom. Mondom szerintem is ritka és nehezen kivitelezhető ,de ne mondjuk már, hogy sosem volt ilyen.
2017. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.Eleve a tanàr megütheti a bokàjàt a diàk is .
2017. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!