Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehet tanárt kirúgatni...

Hogyan lehet tanárt kirúgatni vagy elérni hogy felmendjon?

Figyelt kérdés
Év elején kezdtem a gimit és a tanár is akkor jött az iskolába. Eleinte normális volt de meghülyült egyszerűen. Nem képes normálisan tanítani, fenyeget minket hogy hülyék leszünk ha az adott anyagot nem tanuljuk meg, olyan dolgokra kötelez amit mi nem szeretnénk(befizettetett velünk egy olyan nyelvi versenyre pénzt amire aztmondta kötelező közben nem.). Istenségi komplexusa is van szóval imád dirigálni és számonkérni de hisztit csap ha nem az van amit ő akar legyen az órán vagy iskolán kívül és 2-n a csoportól felállatak hogy elmondják az igazat és az egyiknek behivatta MÁSNAPRA az apját a másikat viszont megfenyegette hogy kirúgatja, nem szó szerint de erősen utalt rá. Mit lehet tenni?

2017. márc. 13. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az iskola igazgatójával kellene beszélnetek.
2017. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Az adott anyagot meg kell tanulni, ezzel lehet jól megszívatni.
2017. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Cica, te 4 év múlva elmész onnan. A tanár pedig marad öreg koráig, 10-20-30 évig.
2017. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk tisztességesen tanultok az órákra?


"fenyeget minket hogy hülyék leszünk ha az adott anyagot nem tanuljuk meg"


Ez nem fenyegetés. Te el vagy tévedve. Ő csak tényeket közöl. Tényleg hülyék lesztek, ha nem tanuljátok meg.


"olyan dolgokra kötelez amit mi nem szeretnénk"


Jó, ez a verseny dolog tényleg túlzás.


"hisztit csap ha nem az van amit ő akar legyen az órán vagy iskolán kívül"


De ti legalább nem vagytok ilyenek. Ti nem hisztiztek, ha valamit nem kaptok meg a szüleitektől. Jaj de jólnevelt gyerekek vagytok. :)


Így látatlanba nem tudjuk megmondani, hogy veletek, vagy vele van-e baj.

2017. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Készüljetek minden órára, mindig írjatok házit, ha mégis kötöszködik viselkedjetek higgadtan, tárgyilagosan, ne adjatok neki kapaszkodót amin balhézhat. Sose adjátok jelét, hogy a kötelező tananyaggal való foglalkozáson kívül érdekelne ő titeket. Magyarul folytassatok passzív ellenállást.

Az ilyen tanárokkal így kell kicseszni, aztán vagy rájön, hogy változnia kell vagy idegösszeomlást kap és kirúgják.

2017. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudok kérdező veled 100%-ban egyetérteni, hogy a tanár megérdemelné hogy kirúgják. Egyrészt az hogy azzal fenyeget hogy "hülyék lesztek ha nem tanultok" ezzel mi van? Ettől éjjelente rosszat álmodsz? Mi a kifogásolható ebben?

Ha nem akarsz versenyre menni, akkor szüleid beszélhetnek a tanárral, osztályfőnökkel, igazgatóval, te is beszélhetsz akármelyikkel, de az hogy itt gyikon panaszkodsz erről, se te se a szüleid nem némák gondolom.

Mindegyik tanár imád dirigálni, azért fizetik hogy nektek dirigáljanak... És minden tanár hisztit csap ha nem úgy történnek a dolgok, ahogy ő azt megköveteli. Most gondolj bele, ő kitalált egy tantervet pl. amivel titeket akar tanítani, és akkor ti ezt ellehetetlenítitek akkor azért nem csoda ha kiveri a hisztit. Ő a tanár, tisztelni kell és hallgatni rá.


Mi van azzal hogy behívják valaki apját? Az apja néma volt? Van szája, felnőtt ember, és akivel beszélget az is felnőtt ember, csak megtudják beszélni hogy mi a helyzet. Én ha szülő lennék, s behívnának nem lennék megsértődve, hát mi van vele? Teljesen normális hogy a tanár a szülővel néha vált 1-2 szót, főleg ha ilyen a helyzet.

2017. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Lesz meglepetés fősulin vagy egyetemen. Ott senki nem mondja majd hogy tanulj, csak meghúznak ha nem tudod amit kell, a mostani anyag többszörösét.
2017. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ti valamit nagyon félreértetek. Tanulunk mi rendesen az órákra és házit is írunk, a csoportátlag pedig 4 felett van. Mivel ez nyelvi előkészítő így több tanár tanít minket és a másik tanár ugyan azt az anyagot leadta teljesen érthetően valamint ő azt mondta hogy ha nem tanuljuk meg azt az anyagot nem nagy hátrány.
2017. márc. 13. 18:45
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Na egyrészt az hogy a csoport átlaga 4-nem árul el semmit, ugyanabból a tárgyból voltam én is 3-as is 5-ös is, a tantárgy és a tudásom sem változott, csak keményebb tanár jött.

Itt a legnagyobb baj a hozzáállásoddal van szerintem ha nem érted azt ahogy ő magyaráz. Merthogy eddig annyit tudok hogy a tanárt nem tiszteled, nekem is volt ilyen "xar" tanárom, s mindenki szídta, én mindent értettettem, s ha valamit nem, akkor otthon újra átgondoltam, s 2 perc alatt meglett értve. És ez nem azért volt mint amit a többiek bemondtak h hát én "zseni" vagyok, egyszerűen úgy álltam a dolgokhoz ahogy kell. Ha én dekódolni tudtam amit a tanár mond, akkor más miért nem? Egyszerű a válasz. Azért mert ők betitulálták hülyének, s nem figyeltek, s órán NEM AZON JÁRT AZ ESZÜK HOGY MEGÉRTSÉK A DOLGOKAT, HANEM HOGY MILYEN SZAR A TANÁR. Fontosnak tartottam hogy ezt kiemeljem, mert általában ez különbözteti meg a jó és a rossz tanárt. A jó tanárt tisztelik, ezért figyelnek arra amit mond, a rosszat nem ezért nincs is hogy értsék amit mond. De ez rajtatok múlik, szerintem ő se azért lett tanár hogy szegényebbek maradjatok miatta. Az hogy te nem akarsz menni versenyre, és nem az oszinak, tanárnak, igazgatónak szólsz, hanem itt gyűlölködsz az is bizonyíték rá hogy te csak MOCSKOSKODNI AKARSZ, nem a problémát megoldani.



Amit tenni lehet hogy először gondolkozz el azon hogy ti mit csináltok rosszul, mert ez a része ahogy látom kimaradt. Te logikátlanabb és hülyébb vagy mint a tanár, ő tapasztalt, egyetemet végzett, te pedig úgy akarsz megoldani egy problémát hogy gyűlölködsz, ahelyett hogy a legrelevánsabb megoldást választanád. A verseny esetén kommunikációt, ha kritizál akkor elkellene gondolkozni a kritikán. És így tovább.

2017. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Magoljátok be a szöveget! A tanár imádja magolással szivatni a gyerekeket! Ha szóról szóra betanuljátok a könyvet akkor el fog ájulni! Ha ez nem segít akkor forduljatok az igazgatóhoz!!
2017. márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!