Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azt hiszem tetszik az osztályt...

Azt hiszem tetszik az osztálytársam. Valaki tanácsot?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre magamon, hogy egész másképp viszonyulok az egyik osztálytársamhoz. A gyerek amúgy egy idegesítő, nyomorék okoska. Nem is tudom mi ütött belém. Fogalmam sincs, hogy ez egyáltalán valamiféle vonzalom vagy csak pillanatnyi elmezavar lehet-e. 3 éve vagyunk egyébként osztálytársak gimiben. Szóval már nem friss az ismeretség. A furcsa, hogy úgy vettem észre, neki is bejövök, legalábbis néha ezt érzem. Nagyon gyerekes, nem hiszem, hogy lépne valamit, én meg nem akarok kapcsolatot, szóval ha kiderül, hogy tetszik nekem, akkor sem lesz ebből semmi, amíg rajtam múlik.

Ezzel lehet egyáltalán valamit kezdeni? Ugye el fog múlni? Remélem, hogy csak valami pillanatnyi elmezavar. Vagy hagynom kéne kibontakoztatni, inkább fojtsam el? Nem megy nekem az érzelmek leplezése.


Köszönöm a tanácsokat!



2017. okt. 8. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Először megkérdezném, hány évesek vagytok? Ha tetszik neked, nem értem, miért nem engedsz neki. Oké, nem szeretnél kapcsolatot, viszont ha úgy alakul, akkor úgysem tudod elkerülni, és valószínű csak magadnak okozol majd nagyobb fájdalmat. Egyszer élsz, tehát miért ne használd ki?

Anno nekem is megtetszett egy olyan fiú, akiről sosem gondoltam volna, hogy tetszhet. Ebből nem lett semmi, mert bár volt köztünk vonzalom, neki barátnője volt, mellette pedig keményen csajozott bulikban, kirándulásokon. Szóval az én esetem kissé eltér a tiédtől.

Ne fojtsd el, mert neked lesz később rosszabb. Inkább sodródj az árral.

2017. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk.
2017. okt. 9. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nyomi? :D Lehet, hogy csak azért tetszik mert jól néz ki? Ha bejön akkor beszélgess vele, hátha még passzoltok is ki tudja 🤷😄
2017. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert egy nyomorék, abszolút nem életrevaló, gyakorlatiatlan. És még csak nem is néz ki jól.
2017. okt. 11. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Piszkal vagy miert mondod hogy gyerekes? Amugy szerintem semmi baj nincs ezzel. Valoszinuleg tetszik neked, hogy “figyel rad” (csak mas formaban), es emiatt megtetszett. Baratnomet is osztalytarsunk folyton bszogatta, vegul egyutt voltak fel evet😀
2017. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem piszkál, csak gyerekes és kész. Mostanában egyébként szerintem, mintha jobban elfogadnának mások. Eddig nem igazán jöttem ki a legtöbbjükkel, meg is volt az oka ennek.

Szóval hozzám képest gyerekes.

2017. okt. 16. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!