Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindig őt szólítja fel a...

Mindig őt szólítja fel a tanár. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam a tanár vagy egy órán 10x szólítja fel őt...Most akkor ő a kis kedvenc?

2017. okt. 12. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha helyes válaszokat is tudd adni akkor lehetséges. De az is lehet hogy ti nem tudnátok válaszolni és inkább egy olyat kérdezz meg aki nem hátráltatja az órát. Ha meg nem tud helyes válaszokat adni szívatás.
2017. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ennyiből nem lehet megmondani :D

Az én padtársamat is állandóan felszólította a tanár, mindig tudta a választ. Csak ott éppen kitolásból lett felszólítva, mert állandóan nekem bohóckodott, csak "sajnos" mindig túl felkészülten érkezett, így visszafelé sült el a szivatás :)

2017. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért szólítottak fel mindig, mert különben végigaludtam az órát.
2017. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért mert ő jelentkezik egyedül? :D
2017. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sok oka lehet.


Nálunk pl. volt olyan osztály, ahol 4-ünket szólítgatták fel vetésforgóban, mert mi 4en figyeltünk, a többiek magazint olvastak meg pofáztak egész végig. A tanár meg nyilván időt akart megspórolni, és nem felszólítani egy magazinolvasót, aki aztán ott nyökög 5 percig, mert a kérdésre sem figyelt oda...


De pl. lehet, hogy:

- azt a gyereket rühelli, és szívatja

- az a gyerek azon a pályán készül továbbmenni, és kb. szinten tartja, "leckézteti"

2017. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

"Mindig őt szólítja fel a tanár, miért?"

Mert egy ismerős ismerőse a tanár.


Legalább is nekem van egy olyan tanárom akinél beprotezsált az ismerősöm és ha pl valaki 1 perce jelentkezik, de én felteszem a kezem akkor egyből engem szólít.


Kellenek a jó kapcsolatok ez a titok igazából :D

2021. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!