Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudok tenni hogyha a...

Mit tudok tenni hogyha a tanár olyan dologgal vádolt meg amit én nem csináltam?

Figyelt kérdés
Hétfön gyakorlaton voltam és bevalom egy picit késtem szünetről és erre a tanár már azt mondta hogy leheljek rá pedig nem is ittam alkoholt és erre felhívta az osztályfönőkömet hogy én alkoholos állapotban jelentem meg mikor nem ittam semmit. Mégis mit tudok ilyen helyzetben csinálni? és ez nem az első volt, már olyan is előfordult hogy odajött hozzám és elkezdet szagolgatni hogy nincsen sörszagom és teljesen józanul megjelenek az összes órán és mégis baszogat ilyenekkel. Ma azal kezdődött az osztályfönőki óra hogy lehet hogy elfognak tanácsolni.És ma már alkohol szondát vettem hogy következő órára bevígyem hogy kiderüljön hogy mégis ki hazudik.

2017. okt. 11. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ízű rágót használsz? Mert konkrétan a páromnak is állandóan pia szaga van a hülye rágójától. Pedig még csak a piát sem bírja. Nem lehet, hogy ezt érzi rajtad a tanár?
2017. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tagadni kell, főleg ha nem igaz.

Egyébként meg bizonyítsa be! Ha pedig nem teszi, akkor panaszt kell tenni ellene, ahol csak lehet.

2017. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tagadhatok akármit mindig a tanárnak van igaza...
2017. okt. 12. 00:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként milyen jogon szagolgat???
2017. okt. 12. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Állj már ki magadért, úristen!! Ha ilyen hülye a tanár, akkor állj bele, hogy bizonyítsa be, mert te ugyan nem ittál, ő pedig hazudik és alaptalanul megvádol. Tegyél ellene panaszt rágalmazásért és hazudozásért!
2017. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igazgatóhoz kell menni es elmeselni ezt neki mert ez mar ragalmazas azt meg a torveny is bunteti, ja es igaza van a tobbieknek ezt elobb be is kene neki bizonyitania az osztalyfonokod se lehet szazas mert tudhatna az is hogy ez nem igy mukodik, na ezert utaltam en mindig is a szakmunkas iskolakat meg a tanarok is agyhalottak ilyen helyeken.
2017. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Állj ki magadért. Mond hogy ez rágalmazás és alaptalan vád. Ha kicsapással fenyegetőznek kérj bizonyítékot és mond hogyha nincs semmi amivel bizonyítani lehet akkor akár jogi útra is viszed a témát mert nonszensz ahogy téged kezelnek és több ponton is a becsületedbe vág igazságtalanul. És emeld ki hogy nagyon durva bűn a hamis vádaskodás.


Amúgy nonszensz ami megy. Az a durva hogy simán elhiszem amit írsz. A mai világban olyan alapelvből nem maradt csak emlékfoszvány hogy mindenki ártatlan míg be nem bizonyosodik hogy bűnös és nem pedig fordítva. Vicc ez az egész. Holnap másik tanár kitalálja hogy megerőszakoltad és csak azért mert tanár neki fognak hinni?

2017. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!