Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanár barátomat megölelhetem...

A tanár barátomat megölelhetem ha legközelebb találkozok vele?

Figyelt kérdés
1 évig tanított, de én átkerültem másik iskolába ahol ő nem tanít, csak néha bejár elintézni valamit.Nem szoktam vele találkozni sulin kívűl így személyesen beszélni se tudok vele.Viszont nem tudom hogy megölelhetem-e mert iskolában nem nézik ezt jó szemmel, bár jelenleg nem tanít nekem semmit.Volt egyszer mikor megölelhettem, akkor még tanított, de senki nem volt a teremben és 2-3 másodpercig tartott az egész.Őt kéne megkérdeznem hogy megölelhetem-e?

2017. okt. 8. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Suliba nem illik ez a szemėlyeskedės. Ott inkább ne. Ha haver, barát akkor is kell egy tanár diák tisztelet.
2017. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CFB ***** válasza:
Nekem iszonyatosan jó fej ofő volt általánosban. Pont mielőtt kijöttem Amerikába, találkoztam vele, a barátaival beszélgetett (én pont különangolra mentem). Akkor megöleltem. De amúgy nagyon ritkán őt suliban is meg lehetett. Iskolában szerintem ne... De persze ez tanár, suli, és szituáció függő is.
2017. okt. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!