Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rákiabáltam az egyik osztálytá...

Rákiabáltam az egyik osztálytársamra, nem volt szép, bocsánatot is kértem tőle, nem tudom megtörténté tenni. Elmondtam neki, hogy sajnálom, nem gondoltam komolyan, elvitt a hév. Kéne még valamit ezért tennem?

Figyelt kérdés
Tesin játszottunk, és 1pont kellett volna, hogy győzzünk. Volt már bennem adrenalin, mindenképp győzni akartam volna. Régen versenyszerűen sportoltam, akkor is nagyon vitt a versenyszellem, és most tesin is előjött. Az utolsó pont előtt hallottam, hogy vki mint ha azt mondaná, hogy ne bsszam el. Úgy hallottam, hogy ezt az az illető mondta akire rákiabáltam. Az illető felé jött a labda, nem csinált semmit, csak állt, elbuktuk a pontot, én meg rákiabáltam, hogy "én ne bsszam el, én ne bsszam el?!". Tudom lett kellett volna, mert ez csak egy játék, de ez az illető szinte nem is csinált semmit, amúgy is, ha hozzá úgy szólnak, hogy nem tetszik neki besértődik. Annyira nem érdekel, hogy megbocsájt-e, elmondtam neki, hogy sajnálom, tudja milyen vagyok ha versenyzünk, mást nem tudok mit tenni. Többen azt mondták nem így kellett volna, de ne foglalkozzak amúgy sem vele, mert amúgy is bolond szerencsétlen.
2017. okt. 14. 18:29
 1/6 A kérdező kommentje:

*NEm tudom meg nem történtté tenni

bocsánat a helyesírásért, ha valahol még tévesztettem

2017. okt. 14. 18:30
 2/6 anonim ***** válasza:

"amúgy is bolond szerencsétlen"

Van az az érzésem, hogy ti őt amúgy is kifogtátok és rendszeresen meg is alázzátok, ahogy azt illik. Nem mindegy, hogyha te is belerúgsz még egyszer?

2017. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem klikkesedtünk ellene: Többször is beszélgetünk, nincs senki valóban ellene, de ha valaki egy építő kritikát fogalmaz meg feléje hisztizik.
2017. okt. 14. 19:02
 4/6 A kérdező kommentje:

És még a saját anyjának is megmondta, hogy ne legyen boldog az új férjével. Míg náluk lakott az anyja végig szidta, most is csak már az új nevelőapját is, aki amúgy nagyon rendes ember-ismerjük.

és 18évesek vagyunk

2017. okt. 14. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Sport közben előfordul az ilyen, ez teljesen normális. Egy bocsánatkérés elég kell, hogy legyen.
2017. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ők nem tudják, hogy ez "normális" sport közben, mert ilyet sosem éreztek, sosem éltek át ilyet.
2017. okt. 14. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!