Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek vele, ha nem ért a...

Mit tegyek vele, ha nem ért a szép szóból?

Figyelt kérdés

Egy srác az osztályomból folyton engem tapogat és megkértem rá, hogy hagyja abba. Miután még így is folytatta, erőteljesebben szóltam rá, de nem érdekli.. Ja és egyébként van barátnője, végső esetben neki is elmondanám ezeket a dolgokat, de nem szeretnék bekavarni senkinek..


15/L


2016. szept. 2. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön teljes erőből, meglepően gyorsan le fog szokni róla.
2016. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha paraszt a srác, akkor te se válogass az eszközökben. Első körben megpofozhatnád, erre minden pasi számít, ha illetlenül viselkedik egy lánnyal. Ha vonakodsz ettől, akkor mondd a barátnőjének, hogy szóljon a pasijának, hogy állítsa le magát. Vagy mondd a srácnak, hogy elmondod az osztályfőnöknek, vagy a szüleidnek, hiszen ez szexuális zaklatásnak minősül, amit a törvény is büntet.
2016. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ja és egyébként van barátnője, végső esetben neki is elmondanám ezeket a dolgokat, de nem szeretnék bekavarni senkinek.."


Hogyhogy végső esetben? Rögtön ezzel kell kezdeni. Ez nem bekavarás, hanem jogos visszavágás. Ha van barátnője, akkor azt fogdossa. Próbáld meg tartani tőle a távolságot. Ne úgy, hogy észrevegye, de ülj tőle a lehető legtávolabb. Ne figyelj rá, ha beszél, akkor sem. Ne is vedd figyelembe, ne nevess a viccein, ne is csinálj semmit. És minél előbb jöjj össze egy megbízható, de karakteres, jó kiállású, sportos, RENDES fiúval, aki megvéd az ilyen barmoktól. Akkor tudsz hivatkozni, hogy neked is van barátod.

2016. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!