Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezzel most szívatni akar,...

Ezzel most szívatni akar, vagy csak amnéziás?

Figyelt kérdés

A tanár,aki szeptember óta tanít minket elment szülni,és kaptunk egy új tanárt,aki kérte,hogy mutatkozzunk be az első órán,és mondjuk el,hogy hogyan szólítson minket. Elmondtam,hogy Katalinnak hívnak,és kértem,hogy így is szólítson. Erre mondja,rendben Kati,és későbbiekben is így szólít(ott). Nem szóltam be neki,hogy maga ennyire képtelen,hogy ilyesmit felfogjon,nem akartam kihúzni nála a gyufát még az elején.

Vajon csak szívat,mert mással nem csinálja ezt..?!


2017. okt. 14. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Ha a kérésedre azonnal azt vágta rá, hogy "rendben Kati", akkor simán szívatás lehet. Így reagál arra, hogy ilyen határozott kéréssel álltál elé. Szemét dolog tőle, én a helyedben megkérném, hogy "tanárnő, legyen szíves Katalinnak szólítani, mert nem szeretem a Katit". Ne lássa már azt, hogy meghunyászkodtál. Azért ez mégiscsak egy egyszerű kérés, ha udvariasan adod elő, nem lehet bőr a képén tovább csinálni. Végülis neked is jogod van ahhoz, hogy ebbe beleszólj.
2017. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mostani tanár egy férfi,és 2 hete így szólít,amiből már tényleg kezd elegem lenni,szólni szeretnék neki hétfőn!
2017. okt. 14. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Te is szolitsd maskepp!
2017. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!