Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ő szeret engem, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ő szeret engem, vagy csak meg akar szivatni?

Figyelt kérdés

Tavaly az iskolavége felé összejöttem egyik osztálytársammal.

Az első pár hétben nagyon cuki volt, aztán meg elhanyagolt, az internetes játékok miatt.

Agusztusban szakítottam emiatt, hogy bunkó volt, meg hogy nem is foglalkozott velem.

Aztán szeptemberben iskola kezdésnél láttuk újra egymást

Elég fura érzés volt.

Rám írt aznap és elmondta hogy ő még szeret, és hogy újrakezdhetjük-e?

Én sajna igent mondtam.

Most meg az van, hogy küldözgett lányokról képeket, és odaírja hogy így nézz ki meg ilyenek. Baszogat mindennel. Ha meg mondom neki, ha ekkora szar vagyok miért van velem, elkezd nyalizni hogy te vagy a legszebb a világon, és hogy ő mennyire nagyon szeret.

Most neki miafasz baja van?


2017. szept. 17. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemel meg téged.
2017. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még gyerek.. hagyd ott amig megér..
2017. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De buta vagy! Már bocsi. Értem én, hogy tetszik neked, de nem kellett volna visszaszaladnod hozzá, mikor mondott pár jó szót- azok után, hogy hogyan viselkedett veled. Csak azért, mert ő a fiú, meg az osztály egyik jó csávója ne hagyd, hogy csesztessen! Szakíts vele most. Azt, hogy szép vagy, meg "nem is úgy gondoltam" mindenki tudja mondani.
2017. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!