Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza? Szivatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza? Szivatni akar?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tökre olyan jeleket ad mintha bejönnék neki vagy legalábbis haverkodni akarna..Köszönget,szivatgat,bámul,közös "talit"akart szervezni sulin kívül.. volt hogy rám írt és dumáltunk:) viszont ha én írok rá akkor megnézi de soha nem válaszol..miért? Ezzel is szivatni akar??(múltkor én is és a barátnőm is ráírt nekem nem válaszolt neki meg igen pedig konkrétan nem is ismeri..)
2016. jún. 25. 15:07
 1/4 October15 ***** válasza:
54%

Úristen nem ír vissza facebookon mi lesz most?! A maják jóslata tévedett.. 2016-ban jön el a világvége?!


Az ugye megvan, hogy attól, hogy valaki köszön neked még nem akar feleségül venni?:)

2016. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki már most egy számára ismeretlennek inkább visszaír, téged meg letoj, attól ne várj semmit, max havernak akar. Annak, aki tetszik, vissza szoktunk írni rögtön, mert örülünk h végre ő is keres, nem csak mi. (Fiú vagyok.)
2016. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyilván nem nagy dolog de úgy igen hogy mindenki másra ráér rám meg nem de aztán a suliban meg ugyanúgy egésznap tök normális és hogy találkozzunk meg ilyenek..

A köszöngetés meg nem olyan hagyományos köszöngetés! Naponta képes ötször hatszor köszönni de mindig olyan szituációban amikor tudja hogy zavarba tud hozni..

2016. jún. 25. 15:39
 4/4 October15 ***** válasza:
54%
Aha.. csak úgy szólok, hogy ha alád nyúlnak az nem köszönés.. :D Amúgy ha elhív valahova és akarsz tőle valamit akkor mi a retekért nem mondasz igent?
2016. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!