Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Holnap új osztálytásunk lesz,...

Holnap új osztálytásunk lesz, hogyan tudnék rajta segíteni? :DD

Figyelt kérdés
Tudom, milyen rossz újnak lenni, mert én is három hete jöttem ebbe az osztályba, sok új arc... :D de miről tudnánk beszélgetni? És... hogyan tudnék nyitni felé? Attól félek, hogy a „menőkhöz" fog csatlakozni, és akkor, az meg elég cink lesz. Bár... Én se lettem menő.
2017. okt. 24. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudod, hogy s3giteni kell neki?
2017. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Az miért baj, ha menők közé csatlakozik? Lehet neki az a jó.
2017. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak simán beszélgess vele.esetleg kérdezz tőle pár dolgot.
2017. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Menj oda beszélgetni, mizus, honnan jöttél, miért mentél el onnan stb. Így tudsz felé nyitni, baràtkozni.

Mindig vannak az osztàlyban menō gyerekek és visszahúzodôak.

Majd meglàtod, hogy melyik stratégiàhoz fog viszonyulni.

2017. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1 mert senkit nem ismer, és... Olyan elveszett lesz :D legalábbis magamból kiindulva

#2 nem baj, csak... Nem tudom

2017. okt. 24. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Menj oda hozzá bátran, az újak mindig örülnek ha odamennek hozzájuk. Legalábbis én új lányként örültem hogy odajöttek hozzám beszélgetni, nem pedig kizártak.

Kérdezd meg tőle, hogy honnan jött, és meséld el hogy te is nem rég jöttél abba az osztályba. A többi pedig jönni fog magától, ha barátságos, akkor tuti nagyon fog örülni neked. Az is egy jó téma lehet ha elmesélitek egymásnak hogy melyikőtök miért váltott sulit, abból pedig majd jön a többi, ha meglesz a közös hang köztetek.


De az biztos, hogy örülni fog ha odamész hozzá, mert az újak nagy valószínűséggel kicsit félnek az ismeretlentől, és ha te barátságosan, érdeklődéssel fogadod, akkor tuti örülni fog. :)

Esetleg felajánlod neki, hogy bemutatod neki a sulit, max együtt tévedtek el. :D

(mert én újként még 1-2 hét után is képes voltam eltévedni, elég nagy volt a suli, és voltak olyan részei is, ahol még nem jártam..😂)

2017. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon hasznos volt :D
2017. okt. 24. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát szerintem azért ez kétesélyes, annak se mindenki örül ha egyszerre letámadja 20 ember mint Berlint a Vörös hadsereg.
2017. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!